Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok a MOMA programját?...

Olvastátok a MOMA programját? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 7. 17:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
HakapesziM Ha annak idején Bokros végig tudta volna csinálni azt amit Bokros csomag néven emlegetnek akkor már rég jól élnénk. Csak akkoriban is orbán és a fidesz indított ellene lejárató kampányt. Már akkoriban is ilyen hazugságokat és nemtelen fegyvereket használt orbán.
2018. febr. 7. 18:17
 12/26 A kérdező kommentje:
Hakapeszi! a progra az a legfontosabb dolgok egyike, ha kormányra kerül egy párt akkor a programja alapján lehet elszámoltatni. Látható hogy orbánéknak semmilyen programjuk nemvolt, olyan is a kormányzásuk, csak ötletelnek össze vissza hablatyolnak, tehetik mert nics írott programjuk. Én nem is engedném hogy részt vegyen egy párt a választási kampányba ha nincs egy írott kormány programja.
2018. febr. 7. 18:21
 13/26 A kérdező kommentje:
1998 és 2002 között a fidesz abból élt ami pénzt Bokros az előző kormány idején össze lapátolt
2018. febr. 7. 18:24
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

13.


Mondják egyesek - mások meg mást. A MOMA nem fog bekerülni a parlamentbe, Viktor meg kormányt alakít harmadszor zsinórban.


Ennyi a MOMA - ról.

2018. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

18:27! Ez lehet de így Maqgyarország egy olyan hajóhoz fog hasonlítani ami félgőzzel halad a célja felé.


A korrupció elbotítja az országot ezért a fejlődés is csak minimális.


[link]

2018. febr. 7. 18:33
 16/26 árokpart ***** válasza:
49%
Az ingatlanadó baromira nem tetszik. A hitel mellett még fizessem azt is. Hiszen már így is bele lehet rokkani. Köszi de nem kérek belőlük. Korábban mikor újabban hallottam beszélni Bokros Urat, még szimpatikus us volt, az elmúlt 4 évben voltam Moma szimpatizáns is, de így, hogy nem tud elszaladni a középréteg sarcolásától így már nem. Pedig megszólalásaiban egész másról beszélt.
2018. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
én úgytudom hogy az ingatlanokat nem akarják adóztatni.
2018. febr. 7. 18:38
 18/26 árokpart ***** válasza:
Dehogynem konkrétan le is van írva, Ingatlan, lakóház, benzinkút, termőföld ha végig olvastad akkor látnod kellett.
2018. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igazad van adóztatják de hozzáteszik hogy a kis jövedelműek minimális adót fizetnének, többsávos adózásról beszélnek.
2018. febr. 7. 18:56
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
19# szóval nincs egyenlőség értem nem tetszik
2018. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!