Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bevándorlásszervező "Soros...

A bevándorlásszervező "Soros hálózatok" miért kapnak 3x annyi pénzt Orbántól mint Sorostól?

Figyelt kérdés

Folytatódik az évtized botránya: Miután a Fidesz 2200 millió forintot elköltött csak migráns ellenes propagandára, azután mégis befogadta a kvótát (igaz hogy nem az EU-sat, hanem az Orbán kvótáját, de m1), ráadásul 20.000 letelepedési kötvényt is eladtak, sokat közvetlenül az ISIS mellett.


Ma újabb szintre süllyedt Orbán Viktor menekültpárti politikája: Soros szervezeteit pénzeli, a Soros terv újabb lépését valósítja meg: [link] .



2018. jan. 29. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
erről van forrásod is? mert az általad linkelt oldalon csak megírva van de szintén nincs forrással alátámasztva
2018. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt is Sorostól kapjék Orbánon keresztül.
2018. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
De hogy jött ki a 2200 millió?
2018. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Innen vettem: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__91.. . De itt levezették a kérdés alatt hogy igazából jóval több.
2018. jan. 29. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
azt a 2.2 milliárdot én sem értem hogy jött ki, még ha a tv csatornáknak, rádióknak stb plakátoknak is van fizetve akkor sem jön ki sehogysem ekkora összeg
2018. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
A mirgik nélkül a Fidesznek most lenne kb. 10% támogatottssága, akkor meg nincs mit csodálkozni, hogy pénzeli a migrássegitő szervezeteket.
2018. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Már mióta ezt pofazom hogy mind benne vannak a buliban.

Ez a Soros Orbán ellentét egy mese

2018. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 5/7 Időpont ma 17:56


Azt beleszámoltad hogy Mészáros dupla áron dolgozik?

2018. jan. 29. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Ezt most nem egészen értem. Ha Mészáros akarhányszoros áron is dolgozik, azt miert kellene beleszámolni, a migránsellenes propaganda költségeibe? Már úgy értem, hogy nyilván problémás az is, csak más miatt.
2018. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 9/9 Időpont ma 00:37


Mert számlázáskor akkora összeget számláznak. Nemrég volt valami EU-s korrupciós botrány is Orbánék körül, euronews-on olvastam hogy vizsgálatot indítottak talán Orbán veje és még valaki ellen hasonló dolgok miatt.


Mert itt ez megy, kiírnak egy pályázatot, aztán a feltételeket úgy módosítják hogy a strómanok nyerjék azt meg. És emiatt sok esetben duplaáron valósul meg minden. Pl. az Erzsébet táborokkal is Mészáros kaszált egy csomó pénzt..


És persze ha elszámolásról van szó, akkor Mészáros profitja is benne van az elszámolásban.

2018. jan. 30. 05:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!