Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábornak több török...

Gál Zoé kérdése:

Vona Gábornak több török barátja van facebookon mint magyar. Ezek után fogsz még rá szavazni?

Figyelt kérdés

Olvasd el szépen a cikket:


[link]



2018. jan. 27. 15:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
58%
Inkább rá szavazok mint a korrupció kormányára, igen.
2018. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
50%
Igen, rá fogok. Az hogy a fideszes média mit hazudik róla az engem nem érdekel, sőt, ettől csak még nagyobb lesz a szememben, hiszen félnek tőle, azért rágalmazzák. Amúgy az senkit sem zavar, hogy pont Orbán a legnagyobb törökbarát, ő tartja példaképnek Erdogant, meg Putyint és társaikat? Képmutatás LVL 999.
2018. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
46%

Vonának vannak ilyen "korszakai", volt nemzeti radikális, gárdista, turáni, iszlám dicsőítő, Hanuka alkalmából köszönti a zsidóságot, újabban náppártosodik, várom már mikor lesz liberális.


Szép ívű politikai pálya lenne: a gárdamellénytől a rózsaszín nyuszis ruciig a Pride felvonuláson.


De melyik az igazi Vona? És ez az alak fog stabilan kormányozni egy országot? Koalícióban az LMP - vel, Momentummal? Nem az a baj, ha kedveli a törököket, én is kedvelem őket, hanem nincs negyvenévesen kialakult világnézete, ide - oda kap. Ebből egy dolog következik: neki mindegy, csak kerüljön hatalomra. Hatalom és pénz, ez kell neki, semmi más. Orbán zöldfülű kezdő lenne mellette, annyit lopnának. Aki ilyen megalkuvó, az nem való vezetőnek. Természetes, hogy évtizedek alatt ahogy korosodik valaki, változnak a nézetei, a világ is változik. De nekem ne magyarázza valaki, hogy pár éve még nemzeti radikális, ma meg liberális értékek felé kacsintgat. Vagy akkor hazudott, vagy most. Vagy mindkettő.


A kezdetektől rájuk szavaztam, de többet nem, ennyi volt.

2018. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
49%
Hm, már majdnem olyan fényes a politikai karrierje, mint Orbán segge, aki kommunista titkárból lett a liberális internacionálé alelnöke, most meg a keresztény-nemzeti front élén nyalatja a tökeit. Vona úgy néz ki fordítva közlekedik. Kitudja, lehet 20 év múlva lesz belőle miniszterelnök.
2018. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
60%
Már rég elhatároztam, hogy nem fogok! Ehhez nem kellenek török barátok, elég Simicska is.
2018. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
67%

Eddig sem szavaztam rá.

Mi az, hogy ezek után is fogok-e?

2018. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
41%
Vona Gábor nyeri áprilisban a választást, (stróman segítség nélkül) elmondható, Magyarországnak akkor lesz először Nemzeti kormánya, és (én szerintem Turul madár benne lesz a zászlóban, és a bankjegyeken rovásírással lesz ráírva "húszezer forint"
2018. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
25%
Látom a leghitelesebb oldalon olvastad:). Ez egy 2010-es felvétel és nem Állagot élteti mert Allah török-arabul Istent jelent, nem kell szerintem ezen kiakadni.
2018. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
24%
Nem szabad törökökkel barátkozni? Kivel szabad?
2018. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
49%

Ezt miért egy jobbikos portálon kérdezed?

A gyakori pont az, itt nem fgsz értelmes választ kapni, csak, hogy igen rá. Ez meg nem lesz köszönőviszonyban sem az április 8-i választás eredményével. Ott majd szépen kiderül, hogy a néppártododás bukó.

2018. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!