Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábornak több török...

Gál Zoé kérdése:

Vona Gábornak több török barátja van facebookon mint magyar. Ezek után fogsz még rá szavazni?

Figyelt kérdés

Olvasd el szépen a cikket:


[link]



2018. jan. 27. 15:29
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
#10: Már másodszor linkeled ugyanazt. Nem érdekel Orbán, LMP-s vagyok.
2018. jan. 27. 15:42
 12/41 anonim ***** válasza:
40%
15:42: hát persze. Világos.
2018. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
81%
Csak nem értem mi köze Orbánnak egy alapvetően Vonáról és a Jobbikról szóló kérdéshez?
2018. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
77%
LMP-s origótól linkel cikket. Ilyen is ritkán van.
2018. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
56%
Tudjuk, hogy vonának volt egy turáni korszaka, most az európai korszakát éli, és ciki a múlt. Nekem a szürkefarkasos-törökös vona, meg a mostani nyugatias demokrata vona sem szimpatikus, szóval nem szavazok rá.
2018. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
58%
Én már rég lemondtam róla. Amióta elárulta a szavazóit, a régi irányvonalat és eladta a pártját bűnözőknek
2018. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
57%

Minden második kérdés ezen az oldalon valami Vona Gábort lejárató cikkhez fűződik.

De vajon miért? A fidesz vallású lefizetett birkák kezdik érezni, hogy szorul a hurok a nyakuk körül!? Vagy miért?

Orbán "aprócska" hibáit miért nem veritek ilyen nagy dobra?

2018. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
70%
Persze, LMP-s vagy, hogyne. Értem én hogy prémium jár azért ha két ellenzéki pártot is megpróbálsz lejáratni egyszerre, de ez nagyon átlátszó.
2018. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
51%

Az egész kérdés csak a Habony művek gyűlölködő propagandájának lecsapódása a te narancsszínű agyadban. Vona érintett beszédeit hallottam, és semmi köze a dolognak ahhoz amit próbálnak belemagyarázni. Amúgy is teljesen irreális dolog lenne ilyeneket mondani, semmi értelme.


Ezt az egészet azért vették elő mert utóbbi időben több korrupciós gigabotrány mellett felszínre került az Orbán kvóta is, és valamivel megkellett próbálni visszavágni.


Teljesen mindegy hogy kire és mit mondanak. A narancsagyú birkák mindent belegelnek. De ti bajotok, majd külföldről nézem ahogy szétrohad az országotok, és ha kérdik, lehunyt szemekkel szégyenkezve fogom mondani hogy egykor ennek a nemzetnek voltam a tagja!

2018. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
55%
Rá fogok.
2018. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!