Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy munkaalapú társadalomban...

Egy munkaalapú társadalomban milyen a megítélése annak, aki gameplay videózásból, streamelésből, Youtube támogatásokból és hasonlókból tartja el magát?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy valaki híres -e és meg is él belőle.

Az a videó hozza a pénzt, ahol a Google partner program reklámjai is futnak, ez a videók töredékére igaz. Ha heti 30 videót csinálsz és van kétmillió rendszeres követőd, akkor kereshetsz jó esetben ötvenezer dollár körül évente (mínusz adó és videós költségek).

Ez a videósok töredékére igaz, mert mindenki ugyanazt a tartalmat másolja, amit más már sikerre vitt.

Ha eredeti a tartalom, akkor megsüvegelendő. Ha csak meglovagolja a mások tartalmait, lopott anyagokkal dolgozik, akkor semmit sem ér. A nézők sem hülyék és nagyon gyorsan kihullanak az oda nem valók.

2018. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

" annyira lusták az emberek hogy csak nézik hogy valaki játszik "


Ez nem lustaság, csak a szórakozás egy formája. Amire szemmel láthatóan van igény. Én például úgy vagyok, hogy annyira nem érdekel egy játék hogy én magam játsszak vele. De a sztorit, Gameplayt szívesen nézem. Plusz van 1-2 videós akinek bírom a stílusát és reakcióit. Meg érdekes mit gondol a játékról.


Amúgy azt gondolom, hogy ahhoz, hogy komoly bevételed legyen a beleölt munkának is komolynak kell lennie. Nem elég felvenni oszt feltölteni. Akiket én nézek azoknak azért ott van elég jó gép, hangszigetelt szoba, profi kamera, mikrofon. Plusz ott már kell egy legális szoftver háttér és nem kevés tudás, kreativitás hogy a nyersanyagot jól fel is tudd dolgozni.


Na meg kell üzleti érzék, hogy tudd mit akarsz reklámozni, milyen ajánlatokat hogyan fogadsz el. A "kötelező" reklámokat is jól kell tálalnod, beépítened egy-egy adott videódba.


Szóval van ezzel meló rendesen.

2018. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez egy fajta szolgáltatás. Ha van rá vásárlói igény és meg tud élni belőle miért ne tegye.

Több hozzáadott értéke van mint az ostoba celebek semmittevésének amit milliók néznek a kereskedelmi csatornákon.

2018. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

" mázlista... ennyit fizetnek gameplayekért? mondjuk vicces hogy annyira lusták az emberek hogy csak nézik hogy valaki játszik ahelyett hogy jâtszanának"


Ha még csak néznék egy dolog, de van aki képes adományozni is annak akit néz, és nem is kevés összegeket

2018. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez is munka, ha megfizetik, megélsz belőle, adózol utána miért ne lenne elfogadott? Nem csak az számít mumkának, ha valaki ötven kilós cementeszsákokat cipel egész nap...
2018. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"

Ez is munka, ha megfizetik, megélsz belőle, adózol utána miért ne lenne elfogadott? Nem csak az számít mumkának, ha valaki ötven kilós cementeszsákokat cipel egész nap..."


Ez benne a vicc hogy adómentes az egész. Belehetsz jelentve munkanélkülinek a kutya sem ellenőrzi azt hogy te streamen pénzt keresel

2018. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Ez benne a vicc hogy adómentes az egész."

Nem adómentes, mert kellene adó fizetni ezután is, hiszen jövedelem. Ha kicsiben csinálod nem is szállnak rád, de megkérdezhetik, hogy honnan jönnek ezek a pénzek a számládra.

2018. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én úgy tenném fel a kérdést hogy milyen a megítélése annak aki 20 ezer forintot kér twich közben hogy részegen táncoljon póló nélkül. És milyen a megítélése annak aki kifizeti neki? És annak aki ezt menőnek tartja? Mert szerintem aki gameplayeket csinál és van akkora nézettsége hogy el tudja magát tartani belőle valamit nagyon jól csinál, és nem ez a lényege minden foglalkozásnak?
2018. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
18-as vagyok. Hogy tiszta legyen a kép, indokolatlannak tartom a kérdésed, de vannak érdekes alakok az interneten. :D
2018. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
megbassza.
2020. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!