Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éljen BECSŐDÖL AZ ÁLLAM mit...

Éljen BECSŐDÖL AZ ÁLLAM mit szóltok Kósa bejelentéséhez?

Figyelt kérdés

"sokkal rosszabb a helyzet"


mondta Kósa Lajos



és zuhan a forint zuhan a tőzsde


nézzétek meg az RTL klubb híradót most volt


2010. jún. 3. 20:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Kilóg a lóláb-ad. Mint Fidesz aktivista óriásit csalódtam Kósában. A választás előtt jobbnak tartottam mint Orbánt. Kormányfőnek is el tudtam volna képzelni. A hatalom meghülyíti az embert. Felébredtem és végignéztem az elmúlt húsz év politizálását. Szégyen és cirkusz. Több kárt okoztak mint a komcsik ötven éve. Mi magyarok meg bambán végignéztük az egészet és még tapsoltunk nekik. Beetettek bennünket hazugságokkal és elhittük. Pedig a rohadt kapitalizmus itt dübörög a talpunk alatt. Abban pedig én, mint ember, az utolsó vagyok és nincs értékem csak addig míg kitermelem a nagy hasznot.

Vedd elő az eszedet és nézd vissza a parlamenti üléseken történteket. Tanulhatsz belőle.

Javaslom ébredj fel.

2010. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől annyira megijedni.Kijelentette az államcsődöt---> A befektetők "megijedtek"=Ezért esett a forint. Ami ma már nem 282,5 hanem 280,5...Lassan de fog javulni.Egy hét és szerintem legalább 277 körül lesz.Megszorítások lesznek,de szerintem nem ez miatt.Majd arra fogják,hogy túl nagy az árvíz kár,amiből az állam csak az utak felújítását és a védekezést állja...De legalább lesz mire fogni.
2010. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:

Én annak örülnék, ha a mocsok multik "ijednének meg", és húznának el végre innen minél hamarabb... Nem kell ahhoz válság, úgyis azt csinálják, mikor már nem tejelünk nekik.

Lásd most épp Sony, miután már nincs kedvezmény, kirúgják a dolgozókat, lehúzzák a rolót és lelépnek:


[link]


Dőljön már össze ez az egész nyomorult rendszer úgy ahogy van, aztán építsünk magunknak magyar állami vállalatokat, ahol lehet dolgozni meg termelni. Ha ehhez "egy birka-egy balta" pénzügyi rendszer kell, akkor legyen az, ha totális államosítás kell, akkor legyen az, de legyen már elég a multik kizsákmányolásából. Legfeljebb majd nem lesz mindenkinek a legújabb mobil meg lízingelt kocsi (úgy, hogy mellette kajára sincs pénz), viszont élni lehetne meg dolgozni...

2010. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Gratulálok neki! Ma van a devizahitelem féléves váltása, a svájci frank 200 ft. Kíváncsi leszek ki fog segíteni az elkövetkezendő fél éveben, hogy fizessem a hitelt, ami még valószínüleg soha nem volt olyan sok, mint most lesz, a 20%-kal megemelkedett gázszámlát, ami már így is horribilis. Mégis hol van a nagy fideszes segítség ami a családokat támogatja. Van egy 2 éves gyerekem, akinek nincs bölcsödei helye, én meg mennék dolgozni, és fizethetem a magánbölcsit. Megélni meg semmi pénzünk nem marad. Gratulálok minden politikusnak!
2010. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

[link]


Bukik a Matolcsy-program?

2010. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Mondjuk az már nem újkeletű dolog, hogy devizakölcsönt felvenni a legnagyobb baromság, de ezt csak halkan jegyzem meg.
2010. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Mondjuk a devzahitelemt 4 éve vettem fel! Akkor még a válságnak híre hamva sem volt!, akkor fizettem 58 ezret, amit röhögve kiffizettem, most viszoont nem röhögök, mikor vonják a 100 ezret a 70 ezer forintos maximálisan megkapható gyed mellett!
2010. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Ebben az országban egykét évtizede már csak az boldogul, aki lop-csal-hazudik (eufemizálva: "okosságot" vet be), "megélhetési bűnöz", vagy jóban van a feudális kiskirályok modern utódaival, a HResekkel.

Nincs ebben semmi újdonság sajnos.

2010. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!