Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éljen BECSŐDÖL AZ ÁLLAM mit...

Éljen BECSŐDÖL AZ ÁLLAM mit szóltok Kósa bejelentéséhez?

Figyelt kérdés

"sokkal rosszabb a helyzet"


mondta Kósa Lajos



és zuhan a forint zuhan a tőzsde


nézzétek meg az RTL klubb híradót most volt


2010. jún. 3. 20:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

A fidesz bejelenti a csődközeli állapotot.

Aztán a megszorító intézkedéseknek köszönhetően egy év alatt stabilizálódik a helyzet és Viktor király a nemzet megmentője lesz.

Ki tudja ellenőrizni az adatok hitelességét ? Ki látja át az költségvetés ezer fejezetének rejtelmeit ?

Azt mondanak a politikusok amit akarnak. Úgysem lehet ellenőrizni.

Akinek van elég pénze és tegnapelőtt tudta, hogy milyen bejelentés lesz sejthette, hogy zuhanni fog a forint meg a tőzsde. Vajon mennyit kereshetettek ma egyesek a tőzsdén a drasztikus árfolyam változások miatt ?

2010. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvasgattam, hogy a nyugdíj már csak öngondoskodás lesz. Ami tök jól működik a fejlett, nyugati országokban, de ahhoz egy olyan szintű minimálbér is járulni fog remélem,mint náluk, amiből lehet majd "öngondoskodni".
2010. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

"már várom az ajánlatot, hogy fizetnek 2 eurót Hajdúszoboszlóért cakkpakk, lakossággal-faluval együtt.

"


hát igen.. durva példa

de így vásárolnak fel

2010. jún. 3. 21:46
 54/68 A kérdező kommentje:

"és Viktor király a nemzet megmentője lesz. "


hát mentse meg

inkább hogy becsődöljünk

2010. jún. 3. 21:47
 55/68 A kérdező kommentje:

mar csak azt nem értem mire volt jó ez a bejelentés?



hogy zuhanjon a forint meg a tőzsde?

2010. jún. 3. 21:50
 56/68 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom,hogy ma mit tanítanak a Kádár-rendszerről az iskolákban,de azt sejtem,hogy nem az igazságot!

Igaz,hogy nem volt szólás szabadság,vallás szabadság,de az embereket jobban érdekelte (és érdekli ma is),hogy megtudnak-e élni a családjukkal tisztességesen.

Akkor mindenkinek volt munkája,a fizetését mindig megkapta a fizetésnapon.Sőt,akinek nem volt munkahelye,azt megbüntették közveszélyes munkakerülésért.

Még a cigányok is dolgoztak- férfiak és nők egyaránt. És nem lehetett senkit komoly ok nélkül elbocsátani.

A szakszervezetek adtak a bajban,vagy a többgyerekeseknek segélyt,mindenki mehetett a szakszervezeti beutalóval évente,de legalább kétévenként üdülni,nem csak belföldre,de külföldre is. A gyerekeknek pedig évente voltak táborozások. A beutalók vagy ingyenesek voltak,vagy nagyon kevésbe kerültek.

Aki nem volt link,és takarékoskodott 5-10 éven belül tudott házat építeni,vagy lakást venni. Aki tudott munka után maszekolni,az vett nyaralót,vagy hobbi-telket,autót.

A gyerekeket INGYEN lehetett taníttatni,nem úgy,mint ma.

A gyárigazgatók,párttitkárok,tanácselnökök jobban éltek,mint a melósok, de legfeljebb 2-3-szorosát keresték,mint egy melós. Nem voltak végkielégítésekmés ekkor vagyoni különbségek ,mint most.

Ha egy gyár vagy egy TSZ-csődbe ment,akkor a vezetőt lecsukták. Ma viszont leváltják,megkapja a végkielégítést és kap egy másik jó állást.

Ha veszteséges volt a termelés,akkor senki,még az igazgató sem kapott jutalmat vagy prémiumot,nem úgy,mint ma.

Akkor mindenki számára élhetőbb volt az élet.

Igaz,hogy ez a gazdaság mesterségesen fenntartott gazdaság volt,az árúbőség hiányzott, stb. és előbb-utóbb csődbe ment volna,de az átlag embert nem érdekelte,amíg ő megtudott tisztességesen élni.

Hiába van ma szólás meg vallásszabadság,hiába vannak a Jogvédők,ha nem tartozik valaki a gazdagok vagy legalábbis jómódúak közé,akkor nincs létbiztonsága.Hiába van ma akár jól fizető állásod,nem tudhatod,hogy jolnap nem leszel-e már munkanélküli. Piac

gazdaság van és kapitalizmus.

Nem kell dícsérni a Kádár-rendszert,de reálisan kell látni az átlag,munkájából élő emberek szemével.

2010. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a k*va anyját a kósának.

Mert ha nem igaz, akkor nyilván azért csinálja, hogy ne kelljen a fidesznek betartani az ígéreteiket, meg majd jön a "fájni fog" 2. felvonás, ezzel csak jelzi a helyzetet.

Ezzel viszont annyit ér el, hogy romlik a forint, ez meg sejthető egy ilyen kijelentésnél.

2010. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:

Hat mert valamire ra kell fogni, hogy miert nem fogjak betartani mindazt amit valasztas elott osszehazudtak.

Mindig mondtam en, hogy tok mindegy ki van az allam elen.

Lopni fog, mi meg csak jatekok, eszkozok vagyunk. ennyi

2010. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

"Mindig mondtam en, hogy tok mindegy ki van az allam elen. "


hát mszp ne legyen soha többé :)

ha a fidesz ugyan azt csinálja és nem tanúlak magukra vessenek

2010. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:

utolsó: tehát akkor az mszp élből rossz, de ha a fidesz ugyan azt csinálja akkor ejnye-bejnye de maradhat?


akkor nézd meg a "minden eddiginél olcsóbb államigazgatást": [link]

2010. jún. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!