Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik komolyan azt gondolja...

A Jobbik komolyan azt gondolja, hogy nem ő osztotta meg az országot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 13:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
A pazarló tán nem a hitelállományt növeli tesó? :D
2010. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

ezek nagy része felületes dolog amit írsz.

a nagy részét az mszp is megcsinálta. ennek nagy része elaprózott dolog. mint pl ,h pénzt adott az érvíz károsultaknak, hát bazzeg, jól állnánk, ha nem kapnának. az mszp alatt nem kaptak v mi?



az alanyi gyes meg alanyi csp, meg is látszott. még most is gáz mind2, mert visszaélések vannak ezerrel. lehetne sorolni.


amúgy nem szoktam zsidó nagytőkézni, de ha ezt kérded, akkor pl a danone-ra lehetne mondani, mivel külföldi.


ha valóban megmentették őket, akkor kérdem én, miért nem a MAGYAR piacon mentettek meg vállalkozásokat cégeket?



amúgy akkor most jólétet vársz mi?

elárulom neked, hogy jó sok önkormányzat volt a fidesz kezében a 8 év alatt. Mégse tettek semmit. Ennyit erről röviden szólva.


tudnék én is listát készíteni az mszp ilyen olyan látszatintézkedéseiről, vagy pár ezer Ft-os emeléseiről, stb, de ettől még nem szavaznék rájuk.

2010. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A tandíjat senki nem törölte el, legfeljebb nem a tanulók fizetik, hanem a dolgozók. Van egy kis különbség.
2010. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

az állam fizeti

a dolgozók adóznak az adóból pedig még mást is fizetnek

2010. jún. 3. 20:36
 35/38 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"az állam fizeti

a dolgozók adóznak az adóból pedig még mást is fizetnek"


Tehát akkor ki fizeti? A dolgozó! Amit leírtál már csak kekeckedés. Te pedig azt írtad, hogy eltörölték. És igen sajnos más olyan költségeket is kifizetnek az adónkból, amivel szintén nem értek egyet. Ez nem válasz, hogy mást is fizetnek. Pl. a cigányok házait segélyeit, gyógyíttatását stb. is abból fizetik, attól még azzal sem értek egyet.

2010. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az országot ilyen magas színvonalon kormányzó előző koalíció, miért nem legalább annyiszor beszédtéma, mint a Jobbik. Attól, hogy itt mindenféle baromságot kérdeztek róluk, még nem tűnnek el. Egyébként az összes párt nyakig benne van a megosztásban.
2010. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
valaki jól mondta valahol. a demokrácia megosztással jár.
2010. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!