Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekelne, hogy azon személyek...

Érdekelne, hogy azon személyek, akiknek nem fáj Trianon, voltak-e már Erdélyben?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, egyáltalán tudják-e mire mondanak nem-et?
2010. jún. 1. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Annyian kimondják az igazságot. Az a terület egykor a miénk VOLT. Ismétlem. VOLT. És itt nem a fesztiválra gondolok. Előttünk meg másoké VOLT. Mi fáj az itt siránkozóknak a területek elvételén? Értelmes, ésszerű válaszokat kérek, nem azt, hogy a miénk volt, meg mekkorák voltunk, meg mert a magyar érzés.
2010. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Kíváncsi vagyok, akkor is így vélekedtél volna, ha a te fejed fölött húzzák át 90 évvel ezelőtt a határokat...

Amúgy nem értem mért erőlteted ennyire ezt a "VOLT" szöveget, 90 év történelmi léptékben egyáltalán nem nagy idő, mindössze három generáció. A zsidók kb. 1800 évvel később kapták vissza Izraelt.

És tudod vannak olyan emberek, akik nem csupán egyénben gondolkodnak, hanem megvan bennük a nemzeti összetartozás érzése, épp ezért fáj nekik a több millió határon kívül rekedt magyar sorsa. Lehet ez neked furcsa, de ez van. Erdély különösen fájó, a hajdani országunk legszebb része volt.

2010. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

Annyian kimondják az igazságot. Az a terület egykor a miénk VOLT. Ismétlem. VOLT. És itt nem a fesztiválra gondolok. Előttünk meg másoké VOLT. Mi fáj az itt siránkozóknak a területek elvételén? Értelmes, ésszerű válaszokat kérek, nem azt, hogy a miénk volt, meg mekkorák voltunk, meg mert a magyar érzés.



Menj Erdélybe, utána biztosan visszavonnád ezeket a szavakat, hidd el :)

2010. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem jártak ott
2010. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem voltam , nem is akarok menni.
2010. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%

Aki szerelmes Erdélybe, az költözzön oda.

Mi, a liberális csürhe meg majd itthon maradunk.


Ez mindenkinek jó lesz, nem?

2010. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Aki szerelmes Erdélybe, az költözzön oda.

Mi, a liberális csürhe meg majd itthon maradunk.


Ez mindenkinek jó lesz, nem?



Te nem vagy normális...

2010. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális ha aki idejött romániából az vissza is megy, mosteg a viktor még be is hordja a sok külföldit. Menjen ki romániába ha úgy szereti őket.
2010. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szergej55 ***** válasza:
Voltam, még mindig kur*vára nem érdekel a revízió. Én arra lennék kíváncsi, hogy mikor ültetnek már agyat a fejedbe.
2013. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!