Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy kelet...

Miért van az, hogy kelet európában a modern világban még mindig semmi joguk a nőknek és a gazdaság is romokban hever?

Figyelt kérdés
A fikázott nyugaton miért 5× ös a gazdaság ahol a nőknek is vannak jogaik, nem 90% ban férfiak alszanak a parlamentben meg cégek vezetői akik engedményeket kapnak? Magyarországon miért nincs 1 nő jogi tűntetés, és egy nőt miért disztkriminálnak társvállalkozásban?
2017. dec. 1. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hol élsz te? Magyarországon ugyanazok a jogai a nőknek, mint a férfiaknak. 90%-ban férfiak vannak a parlamentben? Valószínűleg azért, mert ők indulnak nagyobb számban/rájuk többen szavaznak, mint a női képviselőkre. Nyugat-Európában nem azért jobb az életszínvonal, mert jobb a nők helyzete, ez amit írsz nettó ökörség.
2017. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltéve ha nem trollkérdés konkrétan milyen jogokat szeretnél ami most nincs?
2017. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mely kelet európai országokra gondoltál elsősorban?
2017. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Nő vagyok de ez még nekem is új
2017. dec. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na, megjöttek a feminácik. :(

Javaslom költözz el Dubai-ba, ott nagyon jól áll a gazdaság, köszönik szépen, mindenféle SJW-k nélkül is.

2017. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Pasiként mondom, teljesen igaz. Azért, meg is válaszoltad, ez kelet Európa.
2017. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valahogy sosem értem hogy sikerül teljesen különálló dolgokat úgy felépíteni mintha egymástól függőek lennének.


A nyugat gazdaságának semmi köze a nők jogaihoz. Arról meg ne is beszéljünk hogy a jog nem tesz különbséget nő és férfi közt akkor miről beszélünk?


Nem mellesleg miért lenne egy nő bárhol diszkriminálva? Én azt látom hogy szinte minden munkakörben vannak nők, akár cégvezetőként is.

2017. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "modern világban" a nők egyenjogúsága megvalósult, ezen nem nagyon van mit vitázni. Hogy a valóságban egy munkáltató szemében egyenlőek-e pl. egy állás esetén, ezen már lehet csámcsogni.
2017. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se egészen értem, hogy mire gondolsz amikot azt írod, hogy semmi joguk a nőknek. Mihez nincs joguk?
2017. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég gyenge troll a kérdező...
2017. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!