Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg azt gondolja Orbán,...

Tényleg azt gondolja Orbán, hogy a világválságnak is Gyurcsány az oka?

Figyelt kérdés

Vagy csak mindenkit hülyének néz?

Azt mondta ma a megemlékezésen, hogy a kialakult helyzetért Gyurcsány a felelős és az egyetlen megoldás a válságra, ha lemond.

Szerintem ez az ember beteg!


2008. okt. 23. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
Jól lepontoztál, ezzel sokra mész!
2008. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
63%
Orbán a tavalyi augusztus 20.-i viharért is Gyurcsányt tette felelőssé, akkor mit csodálkozunk, hogy a gazdasági világválságért is őt hibáztatja. Magából indul ki? Ha ő magát az "Atya úristennek" tartja, akkor biztosan Gyurcsányról is ezt hiszi.
2008. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez látom jó kérdés volt!!! Már boccs, de tudták előre ,hogy lesz vihar talán lekellett volna fújni az egészet! De nem tette meg, mert szokás szerint sok pénzt ölt bele... Szerintem ha a Te rokonaid haltak volna meg más véleményed lenne!!!
2008. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Én sem Orbán sem Gyurcsány párti nem vagyok, de úgy gondolom, hogy most a világ és hangsúlyozom VILÁGválság van, amiért nem Gyurcsány Ferenc a felelős. Most megmutathatná Orbán Viktor, hogy valóban miértünk polgárokért van, vagy csak a hatalomvágy hajtja ennyire Gyurcsány ellen. Most nem egymást kellene pocskondiázni, hanem összefogni és megoldást keresni a problémára. Én sajnos a hatalomvágyon kívül nem látok mást Orbán szemében, és nagyon nem tetszik ahogy lázítja az embereket. Én békepárti vagyok, utálom az erőszakot és ő sajnos szítja folyamatosan a beszédeivel.
2008. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem ez az ember beteg!"Teljesen egézséges ember nincs.

"Vagy csak mindenkit hülyének néz? "Szerintem csak a hülyéket nézi hülyének(teljes joggal)

Egy olyan embert aki szülőhazáját "kurvaország"nak nevezi, pl Singapore-ban már felakasztottak volna.(egyébként már a lopásaiért is felakasztották volna.)Az apja alkoholista tolvaj köztörvényes bünöző(bárki megtekintheti a neten a birósági itéletet) a fia pitiáner áruházi szarka, ő maga notórius hazudozó(2006 Balatonöszöd)Az egyszeri béres panaszkodik,érdekes az apám is gróf volt a fiam is gróf lesz, csak én maradok életem végéig béreslegény(Sapienti sat)

A világválság előtt már mutatkoztak a válság jelei amit Orbán Viktor prognosztizált(mint gondolkodó ember, és felelős politikus).Talán ha nem hazudik 2006-ban Gyurcsány

(azért , hogy az MSZP mindenáron megnyerje a választásokat) most egy olyan kormányunk lenne, amelyik tudja és akarja is kezelni a válságot, és nem nyalja csontig a tözsde valagát.(mint a mostani)

2008. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem két ember "harca". Ők pártokat vezetnek, a pártokat pedig különböző érdekcsoportok pénzelik. A választópolgár választja meg a pártot, a párt a vezért stb.
2008. okt. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Nem tisztem sem OV-t, sem GYF-et dicsérni, vagy megszólni, hanem nézzük objektíven a tényeket:


-Még mindig kint állnak a "Beindultunk" plakátok. Kezemben a szórólap. Mikor is adták ki őket? 3 hete. Pont.


-GYF megháromszorozta Kádár óta az államadósságot. A mostani IMF hitel ezt csak még jobban tetézi. Mostmár egy újszülöttre nem 1 millió Ft államadósság jut, hanem kb. 2,5 millió Forint. Ezt nem csak a féktelenül felvett állami, és lakossági hitelek tetézik (ugye, új autó, új ház a 24 éves friss házasoknak), hanem azok az újonnan legyártott tücsök purdék, amelyek 80 évig tartó életciklusuk alatt egy percet sem fognak dolgozni.


-Szintén kevés a szakmunkás, vagyis kevés a kész terméket előállító ember. De ez nem a társadalom hibája, hisz ki akar nettó 70-ért dolgozni, ha tovább tud tanulni mondjuk főiskolán. Továbbá a másik probléma, hogy sokan dolgoznak vezető pozícióban. Körülbelül háromszoros a vezető pozíciókban dolgozók száma, mint a szakmunkásoké. Ez annyit tesz, hogy egy szakmunkásnak (átvitt értelemben) 3 (Három!!!) főnöke van. De sajnos csak két füle...


-Ma Magyarországon 1,5-2 millió ember tart el 10 milliót, ebből 3 millió nem dolgozik, és nem is nyugdíjas, azonban az államtól havi 50 és 100ezer Forintnak megfelelő segélyt kap az 1/4-e. Ez legalább annyira a semmibe vesző pénz, mint a feketegazdaság, amely növeli a Forint elértéktelenedését. A Fidesz kormány idején csak az kapott segélyt, aki a gyermekét iskolába járatta, és fel tudott mutatni legalább egy pici munkaviszonyt. Meg kellene nézni a 2002-es és a 2008-as tücsökszületési statisztikákat.



És akkor nem objektíven: 2002-ben ki voltunk a királyok, most a szlovákok azok, és mi sereghajtók lettünk. Medgyessi elismerte, hogy 2002-ben tele kapták meg az államkasszát, és nem üresen, ahogy igazmondó GYF állítja. Kérdezem én: vajon ki tehet erről? Talán OV?

2008. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

"Elkúrtuk.Nem kicsit.Nagyon" Gyurcsány Ferenc(de remélem lesz mégf fegyewnc is) mondta Balatonöszödön 2006 szeptemberében.

Orbán Viktor nem a viharért tette felelőssé(aug 20) a kormányt,hanem azért mert nem fújták le a tüzijátékot,nem kellet volna 5 embernek meghalnia.Kirúgtak 1 szerencsétlen meteorológust,pedig mindenki tudja,hogy fejétől büzlik a hal.

2008. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
mikor fogjatok eszreveni,hogy az orszag olyan melyre sujedt,hogy neagy isten ismet 56-ra lesz szukseg ahoz,hogy politikai valtozas legyen.56-ban is lehurogtak a felkeloket es az akkori kom/ kormany ellensegnek kialtotta ki azokat akik mertek lazadni.Most jurcsa a vilag valsagra hivatkozva fogja lenyuzni az utolso borotoket.
2008. okt. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Lehet, hogy ti máshogy látjátok, de szerintem a két nagy párt kommunikációs stratégiája azonos: a másik oldal vezetőjét okolni mindenért. És emlékezzetek csak vissza: ezt a baloldal kezdte, minden hülyeségért a Fideszt és Orbán Viktort okolták. Légy van a levesben? - A felelős a jobboldali agrárpolitika. Kiraboltak egy bankot? - A felelős az O. V. kormányzása alatti belbiztonsági intézkedések. Ez ment egy jó darabig, és egy idő után a Fidesz is átvette ezt a stratégiát. Most a baloldali érzelmű emberek érzik ugyanazt, amit a jobboldaliak is megtapasztaltak. Viszont: olyan ostoba dolog a politikusok miatt nekünk, hétkönapi embereknek is egymás torkának ugrani. A politikusok alapból nem értenek egyet a másik oldallal (most hagyjuk azt, hogy melyikük működött/működik jobban), de minden pocsák döntés levét mi isszuk meg, és nekünk jobb, ha jól végzik a dolgukat. Csúnya dolog, hogy miattuk acsarkodunk. Ez az én véleményem, Ti pedig ha akartok, pontozzatok belátásotok szerint.
2008. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!