Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg azt gondolja Orbán,...

Tényleg azt gondolja Orbán, hogy a világválságnak is Gyurcsány az oka?

Figyelt kérdés

Vagy csak mindenkit hülyének néz?

Azt mondta ma a megemlékezésen, hogy a kialakult helyzetért Gyurcsány a felelős és az egyetlen megoldás a válságra, ha lemond.

Szerintem ez az ember beteg!


2008. okt. 23. 21:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
83%
Nem értem, hogy egy ünnepi beszédbe - amivel elvileg az '56-os hősökre emlékezik - miért kell beleszőni az aktuális politikai helyzetet és persze a kormány bírálatát. Számomra olyan lecsengése volt az "ünnepi" beszédének, mintha ez csak ürügy volna az MSZP ujabb bírálására. Szerintem azok, akik 1956-ban az életüket áldozták a szabadságért, nem ezt érdemlik. Ők egy egységes Magyarországot szeretnének látni, aminek napjainkban sajnos nyoma sincs. Egyébként milőtt valaki megvádolna, nem vagyok kormánypárti, sőt semilyen párti nem vagyok, egyszerűen csak idegesít ez a dolog.
2008. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szó szerint ugyanezt gondolom én is!
2008. okt. 23. 21:40
 3/20 anonim válasza:
82%
Egyébként pedig abban, hogy az ország politikailag ilyen szinten kettészakadt jelentős érdemei vannak Orbán Viktornak.
2008. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Az ünnepi megemlékezésbe sokmindent nem kéne belekeverni, se a politikusok oldaláról, se a tömeg oldaláról. Nem csak az 56-os megemlékezéseken van ilyen, de az 1848-ason is. Nekem közvetlen felmenőm oldalági rokona volt az egyik aradi vértanú, és valahogy az arra vonatkozó megemlékezések napjain nem a balhékról szeretnék hallani... Köszönöm mindenkinek, aki nem tiszteli annyira azokat az embereket, akiknek sokmindent köszönhetünk, hogy megemlékezésük napjain nem tiszteletüket róják le előttük, hanem elterelik a dolgokat máshova... Legyen akár politikus, akár balhézó tömeg, tiszteletlenek...
2008. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha Sólyom ilyenkor nem lépne le mindig, akkor esetleg el tudná érni azt (ha akarná egyáltalán), hogy mindenki együtt ünnepeljen, és akkor esetleg kimaradna belőle a napi politika is!

Viktornak ez a kijelentése meg már tényleg súrolja az elmebetegség határait! Legközelebb már a napsütésért, vagy az esőért is a másik lesz a felelős!

2008. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát, lehet hogy már olyan jól hazudik, hogy ő maga is elhiszi amit mond. Egyébként, igen, mindenkit hülyének néz. Dehát benne van a vérében ez a hernyó viselkedés, mint ahogy az ÖSSZES politikusban.
2008. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem hiszi el, csak manipulálni akarja a tömeg ostobább felét és hidd el, sok emberrel el is hiteti amit mond. Sajnos.
2008. okt. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg Gyurcsány beteg, de nagyon!
2008. okt. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Tényleg jó lenne ha már lekopna.. Az előttünk szólók remélem hamarosan rosszabbul fognak élni és belátják,hogy ez így nem jó!

Amúgy egy jó példa: 2 éve mikor Angliában voltam szinte semmit nem tudtam megvenni,olyan drágák voltak, az idén mikor ott voltam azt tapasztaltam,hogy minden fele annyiba kerül mint nálunk!! CSak épp a fizetésünk nem nő... Ott a 92 éves rokonom megteheti,hogy Spanyolországba tölti a telet,olyan nyugdíja van,itt a nagymamám örül ha tud venni 2 zsemlét meg tíz deka párizsit!!! És ez az elmúlt 2-3 évben lett ilyen rossz...

2008. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Engem még egyik se győzött meg. Mutogatnak egymásra, elmondogatják, hogy a másik hibás ebben meg abban, de melyik mondott már fejlesztő ötletet, hogy HOGYAN lehetne jobb? Konkrétan, konkrét dolgokat nem mondott egyik se. Egyszer nekik kéne szegezni a kérdést, hogy jó, ha szerinted a másik hibás ebben meg abban, akkor mondj konkrétumokat, hogy te mit tennél meg, ne általánosságban, hanem fix dolgokat... Az ország nagy része régebben se élt jobban (rendszerváltás utáni időről beszélek), de miért? Mert valakiknek az az elve, hogy 3 gyerek, 4 kerék, 5 karika... nem folytatom, de aki megteheti, az ne beszéljen ilyeneket azoknak, akik pont miattuk nem tehetik meg, mert a kisember nem tömheti tele a zsebét.

De undorító, hogy a megemlékezésbe belekeverik ezeket. Nem kéne, akkor se, ha problémák vannak.

2008. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!