Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Erő és Elszántság fiatal...

Az Erő és Elszántság fiatal vezetői még megváltozhatnak? Lemoshatják magukról ezt a szégyent, ha benő a fejük lágya?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezt már nehezen.

Amúgy, aki 20-25 évesen ennyire barom, az később csak még rosszabb lesz...

2017. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Még mindig jobbak, mint a migránssimogató aktivisták.


Ezek legalább a hazáért vannak, még ha kifogásolható módon is.A migránssimogatók meg a haza és a kontinens ellen, árulás, amit csinálnak.

2017. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kik ők és mit csináltak? Amúgy igen, a fiatalok jellemzően szélsőségesebbek, idővel mérséklődnek, talán érettebbek is lesznek picit.


Van aki sosem.

2017. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

"Még mindig jobbak, mint a migránssimogató aktivisták."


Inkább leülnék egy vigyorgó hippi mellé a buszon, akinek virágok vannak a hajában, mint egy kopasz elmebeteg mellé, akinek lüktetnek az erek a fején az idegtől és le akar hentelni, mert biztos én is zsidó vagyok, hiszen van hajam és ráadásul még pislogok is.

2017. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

"Inkább leülnék egy vigyorgó hippi mellé a buszon, akinek virágok vannak a hajában, mint egy kopasz elmebeteg mellé, akinek lüktetnek az erek a fején az idegtől és le akar hentelni, mert biztos én is zsidó vagyok, hiszen van hajam és ráadásul még pislogok is."


Én meg senki mellé nem ülnék le, mert nem használok tömegközlekedést, csak autót.

2017. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

"Én meg senki mellé nem ülnék le, mert nem használok tömegközlekedést, csak autót."


Ja, elnézést.

Nem tudtam, hogy te ennyire magasabbrendű vagy a büdös proliknál.

Ezer bocsánat még egyszer.

2017. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
5-10 év börtön talán változtatna rajtuk.
2017. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Whitewolf19 ***** válasza:
48%
Miért szégyen egy erkölcsös,hazafias értékrendet képviselni.. határozott kiállással?!
2017. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

"Ja, elnézést.

Nem tudtam, hogy te ennyire magasabbrendű vagy a büdös proliknál.

Ezer bocsánat még egyszer."


Nem érted a viccet.



A kérdésre visszatérve, a betyársereg nem kopasz skinhedekből áll.A hétköznapokon olyan átlagosnak néznek ki, mint te vagy én.

2017. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Ja, persze, a Betyársereg aztán nem. :D


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Teljesen normális megjelenésű, szimpatikus, egyáltalánnemkopasz fijjatalemberek mind. :D

2017. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!