Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a realizmus...

Magyarországon a realizmus rasszizmusnak számít?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mi az a realizmus?
2010. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem azonos a két fogalom. A realista a maga valóságában látja a dolgokat.Nem lehet sem rasszista,sem valamelyik párt,vagy irányzat elkötelezett híve.

Az már más kérdés,hogy nagyon kevés a valóban reálisan gondolkodó ember.

2010. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%
A kérdés inkább az, hogy lehet-e egy rasszista realista? Én nem hiszem.
2010. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném. A földhöz ragadt ember látja át a legtisztábban a dolgokat... És értem én a kérdést :) Ha azt mondod, hogy a cigánybűnözés, mint jelenség létezik, s nagy problémát jelent, akkor nem vagy rasszista, csak realista.
2010. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
29%
A kérdést olvasva egyből beugrott Lukács evangéliumából egy idevágó rész, de idézetek helyett inkább a saját szavaimmal élnék. Mely nemzetben nincs rasszizmus, az nem is nemzet. Az elfogadott társadalmi norma szerint a rasszizmus bűn, de kérdem én: bűn enni, ha éhes vagy, bűn inni, ha szomjazol, s bűn e gyűlölni, ha valaki más mint te? NEM! NEM! NEM! Uram, kérlek légy irgalmas oly sokszor eltévelyedett nyájadhoz! A realizmus nem embernek való, hiszen csak önmagad és szűk környezeted tükrében láthatod a világot, de az Úr átlátja az egészet. Az Úr tudja, aki nem rasszista, az nem ember! Aki pediglen mást mond, az a sátán hírnöke, nemzetek megrontója, a szebb jövőnk elpusztítója!
2010. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

"s bűn e gyűlölni, ha valaki más mint te?"


Hát eléggé. Legalábbis korlátoltság.

2010. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet velem van a baj, de én nem tudok senkit gyűlölni. Azért pláne nem, ha valaki pusztán csak más mint én.
2010. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
76%
Gyerekek ez a téma egyáltalán nem vicces. Nekem 3 évvel ezelőtt 5 cigány agyonverte a 12 éves testvéremet minden ok nélkül. Belehalt a sérüléseibe. Ezek után, hogy szerethetném őket? Gyűlölök! És a legszörnyűbb, hogy el se kapták őket. Én azóta minden cigányra megvetéssel nézek. És lehet vitába szállni, hogy van köztük jó. Igen ahogy van fehér holló is. Sok sikert a keresésben. Én más utat járok már.
2010. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%
Igen!Itt szinte aki megemliti csak a cigányokat, már sokan akkor is rasszistázzák....a többség elismeri ,hogy vannak rendes cigányok is,tehát nem rasszisták...az nem a magyarok hibája ,hogy a cigányok 90%-a képtelen és nem is akar beilleszkedni....
2010. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18:29nél a pont :)
2010. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!