Hogy hitessem el nagymamámmal, hogy a konzultációs kérdőíven hazugságok vannak?
Rosszul állsz neki. A kérdőíven nincsenek hazugságok, az állításait hiába is próbálnád cáfolni.
Azt már inkább lehetne vitatni, hogy szükség van-e kérdőívre, ha igen, akkor ezekre a kérdésekre van-e szükség, megfelelők-e a válaszadási lehetőségek, a kérdőív tényleg betölti-e a konzultáció feladatát. De nem ezeket vitatod.
Annyiban tudod kérdőre vonni az egészet hogy ez most Soros terve e vagy Brüsselé. Mivel amik azon a kérdőíven vannak forrásokkal alá is vannak támasztva (vettem a fáradtságot és utána néztem).
Mert tény és való hogy tényleg fejenként 9 milliót adna az únió erre amin jogos a felháborodás mivel szegény országban élünk miért éljen egy jöttment királyként itt amikor a magyar ember a belét is kidolgozza
A FÁRADTSÁGot nem veszem :), de a fáradságot vettem, és elolvastam Soros 2015-ös elképzeléseit, amelyekre a kérdőív hivatkozik, de elolvastam a 2016-osakat is, amelyekben az előbbieket revideálta.
Hogy mik a hazugságok a kérdőíven? Minden egyes állítás hamis. Egy állítás ugyanis, mint tudjuk, akkor igaz, ha teljes egészében az.
Valami baj van. A hazugság az valótlanság állítása (félrevezetés céljából).
Mi valótlanságot állít a kérdőív?
A másik, amit írsz, a "hamis állítás" meg matematikai fogalom, nem köznyelvi. Nem matematikai logikáról beszélünk, hanem köznyelvi fogalmazásról. Plusz, még matematikailag is meg lehetne vizsgálni, gondold csak át.
Van egy érzésem, hogy inkább a kérdés hamis, persze köznyelvileg értve.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!