Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pontozzuk le azt akinek...

Miért pontozzuk le azt akinek a véleménye nem tetszik nekünk?

Figyelt kérdés

Adott egy kérdés, Pl.: Neked szimpatikus-e XY politikus?

erre én azt írom hogy igen akkor mocskos hazaáruló

ha azt írom, hogy nem akkor meg leoltanak hogy nem értessz a politikához

és ezekhez társul egy 32% értékelés, de miért? a kérdésre válaszoltam tehát hasznos volt (vagy nem?)


2010. máj. 31. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A politika fórumon százból kilencvenkilencen nem tartják be a szabályokat. Nem a hasznosságot nézik, hanem hogy az ő pártjuknak megfelel e a válasz. Tekintve, hogy egy párt szimpatizánsai túlsúlyban vannak, a nekik nem tetsző, amúgy értelmes válaszokat is le tudják pontozni. Pl valamelyik kérdésnél az a tényállításom, hogy annak a bizonyos pártnak az egyik miniszterjelöltje mszmp tag volt, huszonyvalahány százalékon van. Amikor az volt, és nem huszonvalahány, hanem száz százalékban. Ez egy kicsit nehézzé teszi az érdemi vitát.
2010. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki magából indul ki. Én azt "pontozom" le, aki bunkón, irritálóan ír, vagy nem a kérdésre válaszol csak mocskolódik, tegye azt bármelyik oldalra. Végül is arra van a pontozórendszer, hogy kifejezzük a véleményünket az adott válaszra.
2010. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

79

A tényekből indulok ki:)

2010. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
A Párt nevében!
2010. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert akinek nem tetszik a véleménye az egy korcs.
2010. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos engem is sok helyen pontoztak már le politikai okokból. Ráadásul semmi logika nincs az egészben, mert lepontoznak, akár mszp, akár jobbik akár fidesz mellé állsz egy-egy kérdésben.

Szerintem Az elsőnek van igaza, itt pártszimpátia alapján mennek a pontozások.

2010. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, hogy általában az történik, hogy aki mond egy haszontalan indulatfröcsögést itt a politikában azt kapásból felpontozzák, aki pedig tényekkel, forrásokkal áll elő, azt vagy el se olvassák (meghaladja egyesek értelmi szintjét), vagy nem tudják beleilleszteni az egyszerűsített világképükbe és kezdődik a lepontozás, személyeskedés.
2010. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jamesbond ***** válasza:
42%

Én 97%-os vagyok több száz hozzászólás után, de elkövettem azt a hibát, hogy egyszer hozzászóltam a politikához, és mindjárt lepontoztak, mert kritizálni mertem a jobbikot.


Csináltam ezt a nicket csak a politikához, és így nyugodtan merek véleményt írni.

Érdekes, hogy eleinte 10% körül mozogtam, de egyre feljebb kúszik így is, hogy egyáltalán nem teszek lakatot a számra. Nem bunkózok, csak leírom a véleményem!

2010. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig hozzászólok a politikához, próbálok értelmes válaszokat adni, és nem jutok 75-76%-nál feljebb. Úgy látszik, ennyit számít ez.
2010. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem egyszer sikerült 100%-t írnom egésszen 16.00 ig az is maradt aztán lepontozták 85% ra
2010. jún. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!