Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP hogyan tudja legálissá...

Az LMP hogyan tudja legálissá tenni a kábítószereket, mint pl a füves cigit, hasist vagy a heroint?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Remélem sehogy. Azért a hasis meg a heroin legálissá tétele durva volna. Csapd még mellé a kokaint meg mondjuk a crack-et, és gyors ütembe nőne a leszázalékolt, őrült és halott emberek száma.


Nem az ilyeneket kéne legálissá tenni, hogy szét tudd cseszi magad, hanem mondjuk a maroklőfegyvereket, hogy meg tudd védeni saját magad és a tulajdonod.

2010. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

füves cigi nem árt sokat (azért a levegő egészségesebb)

de ahoz marihuánát kell ültetni amiből hasist lehet készíteni

2010. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Miért legálissá akarja tenni?:D

Hehe, annó rájuk szavaztam, pedig ezt nem is tudtam, mostmár még szimpatikusabbak.

Amúgy a fű szerintem nem igazi kábítószer, és ha legálissá teszik az csak hasznos, mert gondolom akkor itt is lesznek caféshopok mint hollanndiában, ahol csak ellenőrzött tiszta anyagot lehetne kapni, és nem kéne attól tartani, hogy mindenféle szart eltekersz, amitől még rosszul is leszel...Jah és nézd meg Hollandiát, a statisztika szerint hiába legális a fű, sokkal kevesebb drogfüggő van, mint Magyarországon. Tudod, ha már valami legális, akkor sokaknak már közel se olyan érdekes.

A hasis hatóanyaga kb ugyanaz mint a fűnek, csak 6szor erősebb, szerintem még ez belefér a legalizálásba.

A heroint meg biztos nem tennék legálissá, fölöslegesen ne úszítsd a népet.

2010. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem is jó ötlet lenne a legalizálás.

Végre felzárkóznánk a nyugathoz.

2010. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Na, tegyük helyre a dolgokat.

Az LMP, mivel nem liberális párt, nem akar semmit sem legalizálni, hanem egy igen ostoba dolgot, a "tegyünk úgy mint ha nem füveznélt" vezetné be. Legalizálni az SZDSZ akart, mert ezzel egyfelől pénzt vennénk el a szervezett bűnözéstől - biztos nem olyan rossz üzlet a mariskatermelés, ha hetente buknak le bandák - másfelől, növelné a turisztikai bevételt, harmadrészt ha kivetünk rá egy járulékot, mint ahogy a piára is, akkor egyfelől, nőne a költségvetésbe befizetett összeg, másrészt, az így megszerzett pénz egy részét lehetne felvilágosító kampányokra költeni.

Na, ilyen törvényjavaslat a következő négy évben biztos nem lesz, mert az, hogy mi vagyunk a világ egyik legalkoholistább országa, meg hogy a tüdőrák lassan népbetegség, az senkinek az ingerküszöbét nem éri el, ellenben aki füvet szív, az a pokolra jut, és megdöglik.

( Életemben nem próbáltam ki kábítószert, még alkoholt sem ittam-. )

2010. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Úristen basszus én rájuk szavaztam pedig hűű de elítélem a drogosokat. De jó kérdező, hogy ezt mondtad, mert máris a Jobbikra fogok szavazni. Köszi, hogy megvilágosítottál!!!!!


Kérdező egy provokatív balf@sz. gondolom ezt a választ várta. Az LMP amúgy nem akarja legalizálni a füvet...

2010. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
hát szerintük a fű fogyasztása csak szabálysértés mint bűncselekmény.
2010. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Az szdsz régi álmát váltják valóra az lmp, hogy legálisan drogfüggő nemzet legyünk és a kizsákmányoló külföldiek + a szocik uralkodhassanak rajtunk. Hát nem!!!

Az ifjú baloldali Schiffer András pedig csak hallgasson, akiket a szadesz irányít háturól!

2010. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne csesszük már szét a társadalmat, nem akarok minden 2. utcasarkon betépett embert látni.

Így is elég sok alkoholista van ebben az országban, elég szégyen már az is.

Akkor hány elkeseredett magyar kapna még rá a fűre??

Már látom a sok kis szaros 13-14 éves gyereket akiknek ott van a szájába, és amilyen hülyék még rá is innának.

Ne töltsük már meg a kórházakat!

2010. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Jellemző hogy a liberális pártok ezzel népszerűsítik magukat!

1. drog fogyasztása betegség és erős pszihés függőséget és testi károsodást okoz. Ezért olyan jövedelmező, mert drágábban is megveszik.

2. társadalmi kapcsolatokat leépíti és a liberalizmus egoista politikájával megszüntetik a nemzeti összetartást.

3. több pénzbe kerül az országnak a leszoktatás, mint a megadóztatásból befolyó összeg

4. nem támogatom a kapitalista drogterjesztőket

5. drog befolyása alatt nincs józan itélőképesség és könnyen befolyásolható a fogyasztó

6. túladagolásba könnyen bele lehet halni

2010. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!