Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteniek miért csak a...

Az itteniek miért csak a 444-et ismerik?

Figyelt kérdés

Akármilyen kérdésről legyen szó állandóan csak ebből a szélsőséges lapból van felmutatva egy cikk forrásként.

Valaki legyen szíves és magyarázza el hogy miért?


Normális válaszokat kérek, a provokációt és az egymás sértegetését kivétel nélkül jelentem



2017. nov. 3. 11:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%

"Nem csak 444-et ismerik a gyk-sok."

csak a nagyrészük

2017. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

az előbbi kérdéshez ÖT különböző forrást jelöltem meg köztük jobb-bal-liberális-bulvár forrást mégis lepontoztak a fidesz pártkatonái mert fája a valóság


szóval ne általánosíts főleg ne alaptalanul

2017. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%

az még a kisebbik baj, hogy a ballerek csak a 444-et olvassák, mert ha van kedvük a sok bulvár marhaságon felhúzni magukat


a nagyobbik, hogy aztán idejönnek az agresszív stílusukban "nézzed te bunkó fideszes, na azt gondolod már mint én?!" az meg fel sem merül bennük, hogy mások esetleg más érv és értékrendszer mellett gondolják azt amit


ha például én a nemzeti protekcionalizmust elfogadom, akkor nem fog érdekelni, hogy mészáros milyen közbeszerzést nyert, mert úgy gondolom, hogy akkor már inkább ő, mint a strabag meg a többi multi, akik ugyan ilyen drágán dolgoznak, ugyan úgy csúsznak a beruházásokkal, ugyan úgy korruptak


tetszik érteni?!

2017. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

#9: Azért hiteltelen valami, mert másik pártnak a befolyásolása alatt áll, mint amit te olvasol?


(a kérdés szándékosan szibillaian szimmetrikus)

2017. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"az előbbi kérdéshez ÖT különböző forrást jelöltem meg köztük jobb-bal-liberális-bulvár forrást mégis lepontoztak a fidesz pártkatonái mert fája a valóság


szóval ne általánosíts főleg ne alaptalanul"


Láttam azt a válaszodat és tetszett is mivel okosan korrekten érveltél. De ha vissza nézed az elmúlt 100 kérdést ki mit jelölt meg forrásként 90%-ban egy helyről van. Ezért is írtam ki a kérdésem hogy ennek mi lehet az oka

2017. nov. 3. 12:21
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

"De ha vissza nézed az elmúlt 100 kérdést ki mit jelölt meg forrásként 90%-ban egy helyről van."


Hazugság. Megnéztem. Linkeltem is. Alig van köztük 444.

2017. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%

#14


nem attól leszel normális ember, hogy nem érdekel a politika

az viszont szerintem nem egészen normális, hogy a politika kategóriát bújod, hogy jól beírhasd mennyire normális ember vagy, hogy téged nem érdekel a pártoskodás

2017. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%
hat ez egy hazugsag mer en a zorigot meg az indexet is ismerem.
2017. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Kik azok az itteniek? Én is itt vagyok, de ritkán olvasom a 444- et. Igaz, az Origot, 888- at, stb., még ritkábban.
2017. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
4%

Aki 440-at olvas menthetetlen. Meg is érdemli a sorsát !

Hogy itt szenvedjen :XD

2017. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!