Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem nevetséges a Jobbiknak?...

Ez nem nevetséges a Jobbiknak? Még mindig annyira imádjátok és "istenítitek" a Vonát?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 30. 15:10
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem a belinkelt "hírforrás" már önmagában minősíti a kérdést.


Remélem egy olyan linkelt bulvárlapot, aki nem fogadja el hitelesnek a barikádot.


Egyébként ebben a témában már van egy tucat kérdés. És vagy 30× annyi válasz. Keresd vissza!

2010. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó!

Miért, szerinted ott volt Vona? Most komolyan, teljesen mindegy milyen a forrás, ha az abban foglaltak az utolsó szóig igazak.

2010. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked tetszik a cikk, de lekezelő, cinikus és egyoldalú. Mi más lehetni, hisz bulvár lapról van szó. Nem a tájékoztatás a lényeg, hanem az olvasói szám, azt pedig csak úgy lehet növelni, ha minél nagyobb botrányt faragnak a dologból.


Nem, valóban nem volt ott. Igen, valóban jobban kellett volna figyelnie arra, hogy mikor van a szavazás. De hidd el, nem volt szándékos. Olyan hülye a világon nincs, aki a választás után ennyivel homlokegyenest és nyíltan hátat fordítana mindennek.

2010. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem, nem tetszik és legfőképp a lényeg nem tetszik, de a tényen nem változtat.


Ha valóban nem lett volna szándékos, akkor miért áll elő 3! egymástól független variációval a Jobbik ennek a miértjéről? Ezt nem lehet elfelejteni, biztos vagyok benne, hogy nem véletlen volt, ilyen a világon nincs.

2010. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Ennél komolyabb érvekkel nem tudtok előállni, antijobbosok?


Sok milliárdod kellene még összelopnia ahhoz, hogy annyira haragudjak rá, mint a Fideszre MSZP klánra!

2010. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
59%
Ki mondta, hogy csak ezért haragszunk rá?
2010. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szánalmas hogy a válság közepén egy harmadrangú párt botlása a legnagyobb problémátok.
2010. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
54%

" Fideszre MSZP klánra!"


Jó nagy ökör vagy,fiam...

2010. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én is a Jobbikra szavaztam, de sohasem istenítettem Vonát, ellentétben a sok ellenzéki vadbarommal.
2010. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!