Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki találkozott már olyan...

Ki találkozott már olyan közvéleménykutatóval, aki a pártok népszerűségét méri?

Figyelt kérdés
Erre azért vagyok kíváncsi, mert én még soha és tudtommal egyik ismerősöm sem...
2010. máj. 29. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Engem sem kérdezett még soha senki az elmúlt 16 évben, amióta szavazóképes vagyok.
2010. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
10 millió lakosa van az országnak. A közvéleménykutatók max. 3.000 embert kérdeznek meg. Gondolom,ezek többsége mindig ugyanaz az ember. Ezért nem hiszek soha nekik. Ja, és én sem ismerek olyant,akiknél jártak volna. Engem nagyon sok ügynök stb. hív,néha egy héten többször is,de közvéleménykutató még soha.
2010. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

hát gondolom nem Edelényi és Ercsi embereket kérdeznek meg



hanem felhívnak 1-2 szoci pesti választó körzetet

2010. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Minket egyszer hívtak telefonon. Se szocik nem vagyunk se pestiek, de ez egyszer fordult elő.
2010. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

"Hát gondolom nem Edelényi és Ercsi embereket kérdeznek meg

hanem felhívnak 1-2 szoci pesti választó körzetet"


Ahhoz képest százalékra pontosan előrejelezték, mennyit fog elérni az MSZP. Érdekes. Ellenben a Jobbik tervezett 2/3-a igencsak leapadt április 11-re :D :D

2010. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én még soha.
2010. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest százalékra pontosan előrejelezték, mennyit fog elérni az MSZP. Érdekes. Ellenben a Jobbik tervezett 2/3-a igencsak leapadt április 11-re :D :D"



fidesznek lett 2/3 szerencsére



és a szocik takarodnak a süllyesztőbe

2010. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"és a szocik takarodnak a süllyesztőbe"


hát remélem


büdös maffia párt

2010. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mszp sek büdös kutyák
2010. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"zért nem hiszek soha nekik. Ja, és én sem ismerek olyant,akiknél jártak volna. Engem nagyon sok ügynök stb. hív,néha egy héten többször is,de közvéleménykutató még soha."


Az nem tűnt fel, hogy ebből a 3000 emberből majdnem százalékra pontosan belőtték az eredményeket?

Persze, itt egyes jobbikosok jöttek azzal, hogy a közvéleménykutatás mekkora kamu, meg szándékos manipuláció, és nekik 20-30%-uk lesz.

2010. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!