Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2010. máj. 29. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megnéztétek a videót? Szerintetek az h el akarják venni, ami nekik járna, az normális, jóindulatú, kultúrált emberekre vall? Sztem nem. Az egész arról szól h minnél jobban elássák a jobbikot. Úgy látom ez dikerül is. A jobbik miért nem próbál senkit aláásni?
2010. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Emberek, a szociknál a sarki fűszeres is jobban kormányzott volna, gondolom ezzel mindenki tisztában van.

Tény, a fidesz idejében sokkal-de sokkal több lehetősége volt az embernek a megélhetésre, nekem is jól ment. Ha azokat a lehetőségeket Orbán visszahozza, nekem mint jobbikos szavazónak, jót tesz. Sima kisvállalkozóként volt hogy annyi összejött egy hónap alatt, mint most másfél év alatt, vállalkozást kényszerből feladva, elhelyezkedve egy munkahelyen. És ezt Orbán visszahozhatja: nem kell mást tennie, mint a vállalkozók hatalmas terheit levenni, és újra fellendülne az ország. Mert az országot nem a multik éltetik, hanem a sok kis és középvállalkozások.

2010. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na, ha minden Jobbik szavazó ilyen lenne, mint az utolsó válaszoló senkinek sem lenne gondja és nem lenne ekkora a széthúzás.
2010. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha egyik párt szavazója sem viszonyulna rosszul más pártok szavazóihoz, akkor lenne igazán jó.
2010. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért ez nem teljesen így van, ahogy mondod. Egy Jobbik és egy Fidesz szavazó is azért szavaz, mert jót akar az országnak és jót is csinál, ezért is helytelen a köztük lévő utálkozás. Ellenben nézz meg egy MSZP szavazót. Szerintem egy fiatal joggal haragudhat, ha egy nyugdíjas megszavazza a tandíjat pl.
2010. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kérdés!
2010. máj. 29. 20:03
 17/17 anonim ***** válasza:

44%



mi van csicska mszps 44 es?


megint egyedül hagytak otthon?

2010. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!