Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivárásra játszik az Lmp?

Kivárásra játszik az Lmp?

Figyelt kérdés

Gondoljunk bele: Az Lmp új párt, a Jobbik is, ha úgy vesszük. Az mszp fasiztázza a Jobbikot, és a Jobbik is szapulja az mszp-t rendesen. Egymást marják. Ami érthető is, tekintve az elmúlt 8, illetve 20 év politikáját. Orbánék röhögnek, hadd marja egymást a két nagyobb ellenzék. De az Lmp csendben van.

Nem lehet, hogy ez a marakodás szavazókat von el az Lmp javára, mondván: nyugisabb párt, ők politizálni mennek be, nem pedig marakodni? Az Lmp lesz a nevető 3-ik?

Vélemény?


2010. máj. 29. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Az LMP-t talán a Jobbiknál is jobban utálom, tehát nem vagyok túl jó véleményről arról a bandáról. Egyszerűen azért vannak csöndben, mert tudják, hogy az emberek 99.99 százalékának agyrém amit mondanak. Pl az egyik idióta most azt találta ki, hogy adóztassák meg a belvárosi üzleteket, és akkor olcsóbb lenne a bkv. Ocsmány, szocreál reflexekre játszó, életidegen zöldbalos párt: ameddig csöndben vannak, addig jó.
2010. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már az általad említett maradokást se nagyon látom. Az LMP meg egyszerűen csak politizál, nem velük fogalkozik; nem hiszem, hogy tudatosan, előre megtervezve teszi ezt. Főleg azért, mert pl. egy Jobbik-ellenes baloldali számára vonzó lehet egy a párt ellen karakánul fellépő MSZP. Szóval ez nem ilyen egyértelmű, mint ahogy nem ilyen egyszerű a politika sem.


Amúgy én sem szeretem a pártot. (mármint az LMP-t)

2010. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A marakodást képletesen irtam. Lehet, kicsit durva, de erősebb a csipkelődésnél, ha a lendvai,mesterházy-féle fasisztázásra gondolok.
2010. máj. 29. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a fasisztázás durvának hangzik, miközben már 8 éve megy a folyamatos kommunistázás és hazaárulózás. Visszanyal a fagyi, ennyi. Ezt le kell nyelniük.
2010. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!