Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik ha a parlamentben...

A Jobbik ha a parlamentben megtud valami mutyit, valamit ami elárulja, hogy bárki a nagytőkével játszik, vagy bármi apróságot, mennyire lesz hangos a média?

Figyelt kérdés

Kifognak bukni a dolgok, és 2/3 ide vagy oda, a támogatottság hamar elillan, és "főleg a megszorítások közepette" hamar az utcára mennek az emberek!


Mi lesz itt?


2010. ápr. 17. 21:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%

Fidesz kuka.

[link]

2010. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem fog elárulni semmit a Jobbik. Már ők is benne vannak térdig.
2010. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

Akár hangos lesz a média,akár nem,az embereket nem érdekli.És senki nem fog az utcára vonaulni,legfeljebb néhány randalírozni szerető hülye.

A Jobbikról is sok minden kiderülhet még ezután.Ők sem ártatlan angyalok.Vona vagy a Dórikátok sem dolgozik a megélhetéséért,hanem a politkából él.Krisztinácska pedig annyi pénzt kap havonta a szájtépéséért,amiből 10-l5 keményen dolgozó család kénytelen megélni.

Amúgy meg van-e valami eredménye Morvai pofázásának? Mert én még nem látom,hogy bérmi haszna lenne,azon felül,hogy lejáratja az országot.Azt pedig nem nevezném haszonnak.

2010. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

"Morvainak többet köszönhetsz te köcsög mint a jó k.urva édesanyádnak. Úgyhogy inkább hallgass.."


Én Jobbik szavazó vagyok, de az ilyen elmebetegek miatt mint te, egy kalap alá vesznek minket.

2010. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
mondj egy példát légy szíves akkor:
2010. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
erre törlik :DDDD köszönöm.
2010. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Mondok: Repülőgép botrány.
2010. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

"Én Jobbik szavazó vagyok, de az ilyen elmebetegek miatt mint te, egy kalap alá vesznek minket."


Mért vesznek egy kalap alá? Hová írtam hogy én is jobbik szavazó vagyok?

2010. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%

Legyen magyar kultúra! Szólt a Jobbik, s lőn kultúra. A magyar emberek tiszteljék egymást, hiszen MAGYAROK! Szólt a Jobbik, s lám tisztelik egymást. Az anyázással, káromkodással, csak a Jobbikot járatjátok le.

Nnem fognak zengeni a médiák a mutyitól. Az utcára sem lehet már rongálni menni, mert egy parlamenti pártnak amilyen a Jobbik is lett, nem érdeke, hogy kiessen a bársony székből és csihi-puhival elriassza a választóit.

2010. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"Nem fog elárulni semmit a Jobbik. Már ők is benne vannak térdig."



ha ha ez a nap vicce

2010. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!