Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha csatlakozok én is a Fidelit...

Ha csatlakozok én is a Fidelitas aktivistáihoz, van esély hogy nekem is csurranjon valami?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire hegyes a nyelved
2017. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

ha csatlakozik valaki a trancparency international hoz akkor kapok én is soros pénzeket?


am miért kapnál ingyen lehet csatlakozni

2017. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Gerinc, nyelv kérdése. De szerintem aki itt ilyent kérdez, annyira élhetetlen, hogy nem tudják felhasználni, azaz selejtnek minősítik.
2017. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Előbb-utóbb csurran, cseppen minden politikával foglalkozó csőcseléknek rengeteg pofon!!!
2017. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
9%
Esélytelen. Mivel a kérdésedből fakadóan valószinűleg nem tudnád hűen szolgálni pártunk és népünk, nemzeti egységünk rendszerét, így téged, mint rákos sejtet hamar kivetne a szervezet.
2017. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
trollok kíméljenek. kössz.
2017. okt. 8. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha olyan embereknek nyered el a barátságát, akik most vagy később lesznek vezető pozicioban, akkor talán. Csak az a lényeg, hogy te is segíts nekik lehúzni az országot.


Például van egy céged, te meg ismered a polgármestert, meg a sleppjét, nyeretnek veled valami eu-s pályázatot, te csinálsz mutatóba valami szart, a pénz egy részét megtartod, a többit visszaforgatod a többi ingyenélő haverod zsebébe

2017. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Amint aláírtad a belépési papírokat, bevisznek a szobába, ahol van egy nagy piros gomb. Azt megnyomod, és kiesik az alatta lévő lyukon némi készpénz. Kb. annyi, amennyi egy nokiás dobozba belefér. Egy nap csak egyszer nyomhatod meg a gombot, de másnap mehetsz újra. Én is csatlakoztam, azóta gazdag is vagyok.
2017. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!