Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum lehet majd valamiko...

A Momentum lehet majd valamikor az új Fidesz?

Figyelt kérdés
Sokan a Fideszhez hasonlitják. Lehet hogy meg van Orbánék kihivója Fekete Győr András személyében?

2017. júl. 16. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
#1 Tehát nem sokban különbözik a 88 és 94 közötti Fidesztől.
2017. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

4#


Mindegyikre van bizonyíték.

[link]


A migrációnál ködösen fogalmaznak,de ha már benne van,hogy "közös EU megoldás" akkor már régen rossz, ugyanis a brüsszeli ökörkör mindig is a befogadás mellett fog állni.


A többit megtalálod a cikkben.

2017. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

"Olyan undorító m0slék vagy, agymosott b1rka Fidesznyik, hogy nekem fáj!"

Elnézést nem hallottam, ki provokál?

2017. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

"liberálisnak lenni azt jelentette,hogy antikommunista vagy, nem pedig azt,hogy megszégyeníted a család intézményét és idegen népcsoportokat akarsz betelepíteni."


Tisztába vagy te a LIBERALOZMUS FOGALMÁVAL???


[link]


Hol látsz te a szövegben olyat, hogy "szégyeníteni a család intézményét" és hogy "betelepíteni a migránsokat"???

Hol látsz te olyat???

Olvass már és utána libsizz, te agyhalott!!!

2017. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Olvastam a cikket, de én nem találok olyan szövegrészt, hogy "be kell telepíteni" a migránsokat!!!


"Fekete-Győr válasza szerint a migráció csak szabályozott formában elképzelhető, a menedékkérőket az államnak a vizsgálat erejéig méltányos körülmények között kell felügyelnie és ellenőriznie, "mivel első a saját állampolgárok védelme". Ezt a kihívást viszont a többi EU-s országgal közösen kell kezelni, nem magányosan. A gazdasági bevándorlókkal pedig addig nem tud foglalkozni az ország, amíg a saját kivándorló állampolgárainak nem tudja biztosítani, hogy "kiszámítható, biztonságos és jövőbe tekintő országba térhessenek haza"."

2017. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

"Elnézést nem hallottam, ki provokál?"


Szerinted, kicsoda?

Hát a drágalátos 48%-os IQ-val rendelkező haverod, aki szerint minden párt, aki Orbán ellen van, az "migránspátyolgató melegházasság támogató"...

Undorító, hogy miket összehordtok a másikról!

2017. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

7#


Az ideológiák változnak az idők során

Attól, mert belinkelsz egy 100 évvel ezelőtti megfogalmazást, még a valóságban nem ezt jelenti.


A kommunizmus gyakorlati megvalósítása is nagymértékben különbözött az eredeti filozófiai formájától.

Ugyanez van a liberalizmussal is.


Ahogy a szocializmus is a proletárdiktatúrát jelentette , a liberalizmus is a migránssimogatással ,hazaellenességgel és a család megszégyenítésével egyenlő manapság.

Ez van, fogadd el.

2017. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

"aki szerint minden párt, aki Orbán ellen van, az "migránspátyolgató melegházasság támogató"... "


Soha nem mondtam,hogy Fideszes vagyok, sem pedig,hogy Orbán rajongó.

Egyik sem vagyok, csak a Fidesznél jobban rühellem a liberálisokat, meg az ideológiájuk következményeit, ami komoly demográfiai katasztrófákat is okoz.

2017. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

"aki szerint minden párt, aki Orbán ellen van, az "migránspátyolgató melegházasság támogató"

Szerintetek pedig mindenki fidesznyik, akinek nem szimpatikus a momentumos agymenés.

2017. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

"A Momentum lehet majd valamikor az új Fidesz?


Sokan a Fideszhez hasonlitják. Lehet hogy meg van Orbánék kihivója Fekete Győr András személyében?"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!