A Jobbik miért szavazott a magyar kettős állampolgárság ellen? Pontosabban: Miért nem szavazott?
Persze magyarázkodnak, hogy nem volt idő, meg hogy nem voltak ott...de ez csak béna kifogás...
szerintem szégyellniük kéne a pofájukat emiatt...hirdetik az igét és mást csinálnak...szerintem elég szánalmas...
A Jobbik miért szavazott a magyar kettős állampolgárság ellen? Pontosabban: Miért nem szavazott?
Persze magyarázkodnak, hogy nem volt idő, meg hogy nem voltak ott...de ez csak béna kifogás...
szerintem szégyellniük kéne a pofájukat emiatt...hirdetik az igét és mást csinálnak...szerintem elég szánalmas...
A kérdés kiírásának időpontja: ma 22:15
Baj van ezzel a kérdéssel? Jelezd a moderátorok felé!
A kérdésre eddig érkezett válaszokat itt tekintheted meg!
Ha választ írsz, tartsd be a következőket:
•Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!
•Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!
•Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!
•Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!
•A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!
•Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.
1. A Jobbik nem szavazott ellene.
2. Nem a Jobbik nem szavazott, hanem Vona Gábor.
3. Vona Gábor azért nem szavazott, mert elfelejtette.
4. Tényleg vagy 10-en megkérdezték már. Fizet ezért valaki?
A Kérdező meg beteg uszító.
Elmebaj vagy pszichózis (psychosis): az elmegyógyászatban használt fogalom, amelynek széles körű jelentése van. Többnyire olyan pszichiátriai betegségekre alkalmazzák, amikor a beteg elveszti kapcsolatát a valósággal, téveszméi és érzékcsalódásai vannak. De azt is jelzi, hogy a betegségnek inkább súlyos, mintsem enyhe vagy mérsékelt következményei vannak a betegre nézve.
Használják a fogalmat akkor is, amikor a pszichiátriai betegségek két nagy csoportját különítik el: az organikus pszichózist az agy valamilyen betegsége okozza, míg a funkcionális pszichózis estén szervi ok nem ismerhető fel. Ezenkívül betegségek esetén az érzelmekben bekövetkező minőségi változás leírására is használják, amikor éretlen szintű lesz a viselkedés, továbbá olyan helyzetekben, amikor a beteg visszahúzódik, és megszűnik a kapcsolata másokkal.
Súlyos érzelmi, gondolkodási, viselkedési és személyiségzavarok átfogó csoportja, amelyek a kívülálló számára megmagyarázhatatlan "abnormális" élmény- és viselkedésmódokkal, a tapasztalatok objektív tartalmának és a szubjektív élményeknek megkülönböztetésére való részleges vagy teljes képtelenséggel, a zavar belátásának hiányával, a kommunikációra való képesség és a társadalmi alkalmazkodás csökkenésével, valamint (végső esetekben) a személyiség teljes szétesésével járnak. A tünetek megnyilvánulhatnak rövid ideig is, de egy hosszabb ideig tartó folyamatban súlyosabb formát is ölthetnek. Eltérően a neurózisoktól, a pszichózisok felismerhető szervi, agyi elváltozások következményeinek tekinthetők vagy feltételezett testi okokból eredeztethetőek.
Jobbulást, kérdező!
"Az nevetséges, hogy emberek ezen a jelentéktelen semmiségen rugóznak napok óta."
Vicc, bezzeg, ha a Fidesz csinálta volna ezt, neked lenne a legnagyobb szád. Szerintem pont ez az, ami nem jelentéktelen és nem semmiség. Pont a Jobbik az, akinek a leginkább ott kellett volna állnia, és ki nincs ott? Vona Gábor...hát gratulálok...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!