Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona tényleg ennyire nem ért...

Vona tényleg ennyire nem ért hozzá?

Figyelt kérdés

"A politikus hozzátette: az jó hír, ha ezt szavazóik és potenciális szavazóik is értékelik, ám számukra nem a támogatói bázisuk méretének gyors növelése fontos. A 2014-es jó szereplésre készülnek, illetve arra, hogy készen álljanak, ha a kormány esetleg nem tudja kitölteni a négyéves ciklust."


Nem tudja, hogy a Fidesznek akkor is abszolút többsége van a parlamentben, ha a képviselők fele nem megy be?


Vagy csak direkt hergeli az övéit?


2010. máj. 27. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem, hogy te mibe akarsz belekötni:D (nem vagyok Jobbikos)
2010. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
én sem vagyok jobbikos de hagyjátok már békén ezt a Vona gyereket
2010. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Abba "kötök" bele, hogy nem látja át a parlamenti erőviszonyokat?


Ha a Fidesz valamilyen katasztrófa útján nem töltené ki a 4 évet, akkor Vona szerint a Jobbik lenne kormányon? :)))


Akkor az MSZP és az LMP simán a Jobbik ellen működne együtt, de úgy látszik Vona ezt még nem érti.


Majd Zagyva elmagyarázza neki...a folyosón. :D

2010. máj. 27. 11:25
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

11:25 Készen állnak, hogy kormányozzanak, ennyi, nem hiszem, hoyg ez akkora probléma. Főleg, hogy ott vannak a Parlamentben. Ne olyanok üljenek már bent akik a gólvonalról rúgják ki a lehetőséget kormányzásra kerülne sor, és várják a sültgalambot (pl tutyimutyi fidesz).

Az meg nyilvánvaló, hogy az mszp meg az lmp is ellenük lenne, de az már teljesen másdolog, hogy mire mennének a Jobbik ellen...

2010. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
egyébként meg úgyis kitülti a fidesz, mert ha az mszp-t nem lehetett kivágni, akkor a fideszt sem lehet
2010. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
17%-al állnak készen? Meg 2/3-al jutnak be? Megy ám a parasztvakítás ezerrel. Legalább reális dolgokat mondogasson már! Így csak elpártolnak tőlük, mert sorozatosan nem tudják betartani az ígéreteiket. Azt egy 2-es tanuló mondhatja a szüleinek, hogy év végén 5ös lesz, mégsincs rá esély.
2010. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
most éppenséggel a fidesznek kell betartania az ígéretét, nem a jobbiknak, de ne zavarjon...
2010. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
én jobbikos vagyok, és szerintem is hagyd a témát.
2010. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
a jobbik egy bohócpárt
2010. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
A FIDESZ egy bohócpárt.
2010. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!