Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti beengednétek a migránsokat?

Ti beengednétek a migránsokat?

Figyelt kérdés
Indoklással együtt.

2017. szept. 16. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Csak fehéreket azokat is csak az iskolázottakat.
2017. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Én beengedném őket, de nem hinném, hogy itt akarna maradni bárki is közülük. Nekem is mehetnékem van.
2017. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Miért? 600 év múlva elszaporodjanak egyik határ szélén, és kikiáltsák a Migrant-City nevű törpeállamot.


2100 év múlva, kijelentik ők hamarább voltak Európában, mint mi magyarok, tehát adjuk oda nekik Magyarországot, és ha élni akarunk olvadjuk be a kultúrájukba.

2017. szept. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A Európába való tömeges betelepüléssel vegyes kultúrájú és vegyes nemzetiségű államok jönnének létre.Idővel halványulna,legalábbis halványulna a nemzetek közti határ,egyre inkább egybemosódnának.Szerintem ennek előnyei is lehetnének,persze akárkit és akárhogyan én sem engednék be.
2017. szept. 18. 08:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Senkit sem engednek be aki a torvenyes utat (vizum, munkavallalasi stb) nem jarja vegig. Mert ha a torvenyt nem tiszteli, vagy a torvenyek kozott valogat, hogy melyiket tartja be, es melyiket hagyja figyelmen kivul, akkor nincs ra semmi garancia hogy mas torvenyek eseteben nem tesz ugyanigy.

Ellopok egy csokit mert az nem olyan nagy bun mintha leszurnalak...

Aki a sebesseghatar tablat nem tartja be mert siet, az a piros lampat se fogja, ha siet.


A torveny az, hogy az johet be, aki elozetesen sikerrel folyamodott vizumert.

2017. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!