Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy viszonyulsz a határontúli...

Hogy viszonyulsz a határontúli magyarokhoz?

Figyelt kérdés

Odaát nőttem fel, ahogy a szüleim és a nagyszüleim is. Magyar iskolába jártam, mindkét nyelvet jól beszélem, mindkét kultúràt jól ismerem, ahogy a legtöbbünk.

Magyarnak vallom magam, ezért is hàborít fel, amikor olyanokat olvasok, hogy mi ne merjük magyarnak nevezni magunkat, betolakodunk, elvesszük a munkàt, elfoglaljuk az albérleteket, felvesszük mindkét állam nyugdíjàt (nem igaz), jogtalanul tàmogatnak minket, beleböfögünk a politikába (elég nekünk a magunké, nem ismerek senkit, aki a magyar választásokon is szavazna), nem tudunk rendesen magyarul (akcentus ugye), és így tovàbb.


Aki gyűlölködik, az belegondolt màr valaha is, milyen, ha nincs otthonos? Ha mindkèt ország politikusai és lakói téged hibáztatnak?

Egyik oldalról "Maďari za Dunaj!" a másik oldalról meg "Maradjatok ott, mièrt nem olvadtatok még be?" "Ne merjétek magatokat magyarnak vallani!"


2017. szept. 10. 20:02
1 2 3
 21/29 Molyember ***** válasza:
Tegyük hozzá: mindenkit manipulálnak. De fideszesnek lenni, Brüsszelt megállítani, migránstól rettegni, Sorost leleplezni, rezsit csökkenteni egy egészen más szintje a kritikátlanságnak.
2017. szept. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a határon túli magyarokkal. Néha el szoktam nekik mondani, hogy az anyaországban is lassan eléri azt a szintet a magyargyűlölet, mint a határon túl. Hála a nagyon demokrata liberálisoknak. Néha elgondolkodom azon, hogy a határon túli magyarokat ki kéne cserélni a libsikkel. Ők mennek mondjuk Erdélybe, vagy a szlovákokhoz (mivel nem tartják magukat magyarnak), ide meg jönnek a határon túliak.
2017. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#22

Támogatom én is. Ezek az igazi magyarok legyenek a szomszédjaid:

https://www.youtube.com/watch?v=gTQEMKejBZw

2017. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23 a cigány neked mióta magyar? Bár lehet hogy te is ilyen retek vagy de azok nem magyarok:)
2017. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#23

Ideális libsi szomszédok :)

2017. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
erdélyben laknak és magyarul beszélnek meg cigányul is. Ugyanannyira magyarok mint az ott élő románul is beszélő magyarok ;)
2017. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azért mert tudnak magyarul, attól a nemzetiségük cigány, és igényesség szintjén egy platformon vannak a libsikkel.
2017. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27

De az imádott fideszednek ők magyarabbak mint te vagy én mert szavazati joguk nekik is van meg kapják innen a segélyt meg majd a nyugdíjat is.

2017. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28

Benneteket meg ők látnak el drogokkal és mindenféle nemi betegséggel. De mit mondtam, ez nem meglepő, mert velük közösködtök. Akkor inkább vagyok fideszes, mint egy mélyigénytelen ócska cigánylibsi massza :)

2017. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!