Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMP & Ron Werber?

LMP & Ron Werber?

Figyelt kérdés

Nem fordulhat elő, hogy ettől a "kapcsolattól" csak szavazókat fog veszíteni?

Schiffer András mit szólna ehhez a lépéshez?



2017. szept. 5. 22:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha egyszer nem szimpatikus ez az rohadtul erőltetett "tanácsadás" akkor veszíteni fognak szimpatizánsokat."


De nem látod, hogy ez mennyire értelmetlenül hangzik? "Nem szimpatikus a tanácsadás, ezért nem szavazok rájuk." Ilyen nincs, mert a választó nem fogja tudni, mi is a tanács, a választó csak a kész kampánnyal találkozik és az alapján dönt. És azért egy kampánytanácsadó cég gondolom van olyan profi, hogy olyan kampányt szervezzen, ami hozza a szavazókat és nem viszi.

2017. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"azért egy kampánytanácsadó cég gondolom van olyan profi"

Az a helyzet, hogy az emberek nem hülyék. Egy társadalomban mindenkinek van szerepe, dolgoznak, eltartják akiket kell, irányítanak szerveznek, akiknek az a feladtunk.

Minek ide "messziről jött ember" aki majd megmondja a tutit, hogy is lehet megtévesztő mákonyba csavarni aminek TISZTÁNAK ÉS VILÁGOSNAK kell lenni?

És biztos nem a garantált bérminimumért teszi ezt a fölösleges dolgot - hanem mondjuk egy tanító 1 éves fizetéséért. Nem kell ez.

Akik értelmes munkát végeznek, húznak rendesen, azok nagyon utálják ezt. És ez az ország többségére igaz.

[link]

2017. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy idős juhász a réten legelteti a nyáját, amikor a közeli országúton egy vadonatúj Mercedes tűnik elő a porfelhőből. Az autó hirtelen megáll a juhász mellett, a lehúzott ablakon kiszól egy öltönyös fickó:


- Uram! Ha megmondom, pontosan hány birkája van, nekem ad közülük egyet?

A juhász végigméri a fickót, és rábólint:

- Nem bánom.

A fiatalember kiszáll az autóból, előveszi a laptopját, az Interneten felcsatlakozik egy GPS műholdas navigációs rendszerre, beszkenneli a területet, megnyit egy táblázatot, elküld egy e-mailt, hamarosan választ kap, majd odafordul az öreghez:

- Pontosan 2714 birkája van.

- Valóban - feleli a juhász - válasszon egyet a nyájból.

Az idegen kiválaszt egy állatot, és beteszi az autóba.


A juhász utánaszól:

- Ha megmondom, mi a foglalkozása, visszaadja a juhomat?

- Persze! Miért ne?

- Maga vállalkozási tanácsadó.

- Tényleg az vagyok. Hogy találta ki?


- Nem volt nehéz. Maga egyszerűen csak megjelent itt, holott senki nem hívta. Jutalmat akart egy olyan válaszért, amit már eleve tudtam, egy olyan kérdésre, amit senki nem kérdezett. Ráadásul semmit sem tud a munkámról... Na, és akkor most visszaadja a kutyámat?

2017. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Az lmp-nek mindegy. Örülhetnek ha bejutnak még jövőre.
2017. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A kérdés mező azért van, hogy ott FOGALMAZD meg a KÉRDÉSED! (LMP & Ron Werber? Ez nem kérdés, és nem is fogalmazás.)

Tiszteld már meg ezzel a minimális igényességgel a potenciális válaszadókat!

2017. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
abszolút jó a probléma-felvetés, nem értem a gondodat előző
2017. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Addig, amíg pl. szeretett kormányunknak - és pl. Trumpnak is - Finkelstein volt a kampányszakembere, addig bizony fel kell vennie minden kihívónak a kesztyűt - és egy komoly szakembert is. Ez van. Finkelstein volt a gyűlöletkampányok Edisonja. Szerencsére épp elvitte az ördög, de itthagyta sajna a mocskát egy időre....


A kampány az egy szakma. Szakemberek végzik. Ennyi. Még egy társadalmi célú, szegénygyerekeket segítős TV-reklámkampányt is szakemberek terveznek, mert ez egy ilyen dolog. Naív dolog azt várni hogy jön egy párt, aki kampány foogások nélkül tud nyerni. Sajnos pont a választók együgyűsége miatt kell kampányokat komoly koncepciók mentén tervezni.

2017. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A kérdés mező azért van, hogy ott FOGALMAZD meg a KÉRDÉSED! (LMP & Ron Werber? Ez nem kérdés, és nem is fogalmazás.)

És?

Ez csak két betű, de ettől még kérdés (fogalmazásnak nem nevezném én sem, de ez nem is akart az lenni).

A kérdésem szerintem minimális némaértő olvasással felfogható (bizonyíték, hogy kaptam rá választ). Sajnálom, ha Neked T.Válaszoló nem sikerült!


"Tiszteld már meg ezzel a minimális igényességgel a potenciális válaszadókat!"

Elnézést, ha bárkivel is tiszteletlen voltam, bocsánat, ha valakit megbántottam!

T.Válaszoló főleg tőled kérek elnézést, ha beletapostam a lelkivilágodba!

Függetlenül attól, hogy válaszod 0%-ban hasznos, (kicsit sem elégíti ki a GyK válaszokra vonatkozó "előírásait") téged is felpontozlak)!

Legyen szép a napod!

2017. okt. 10. 23:44
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Akinek van még véleménye szívesen fogadom! Főleg, most, hogy az Mszp "átrendeződésével" változhatnak az erőviszonyok! Milyen hangú kampány várható tőlük?
2017. okt. 10. 23:46
 20/23 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés, hogy miből, egy ilyen nagyágyú milliókat kér, és persze amerikai dollárban.
2017. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!