Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki osztotta meg a szavazatát,...

Ki osztotta meg a szavazatát, és milyen variációban?

Figyelt kérdés
Én listán az LMP-re,egyéni körzetben a Jobbikra szavaztam.(Ezzel szerintem a legritkább típusba tartozok.:D)
2010. máj. 26. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
még olyan lesz hogy jobbik-fidesz, vagy lmp-mszp lesz.
2010. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
LMP+Jobbik = hát ez aztán elég "összeférhető" párosítás.
2010. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudom hogy nem szeretik, ha a fagyi visszanyal, de most tőled kérdeznék: ezt milyen politikai eszmerendszer, vagy milyen érvelési módszer alapján sikerült összeegyeztetned?
2010. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én listán a Jobbikra,egyéniben az MSZP-re szavaztam.Nálunk Szekeres Imre volt a képviselőnk,nagyon meg voltam elégedve a 12 éves munkájával,nagyon sokat tett a Jászságért,ezért szavaztam rá.
2010. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp az új pártokat részesítettem előnyben.Azt akartam,hogy jöjjenek újak,ne mindig ugyanazok legyenek.A FIDESZ kétharmadát semmiképp sem szerettem volna.A Jobbik bejutása ugye biztos volt.Ugyanakkor semmiképp nem szerettem volna hárompárti parlamentet.Sokmindenben egyetértek az LMP-vel,például a fájlcserélés dekriminalizálása,környezetvédelem,kampányfinanszírozás átláthatóbbá tétele,sok mindenben meg a Jobbikkal,például közbiztonság,határon túliakért való határozottabb kiállás.Ami meg a cigánykérdést illeti,szerintem a félúton van valahol az igazság a két párt álláspontja közöt...
2010. máj. 26. 09:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért is szavaztam a Jobbikra egyéniben,hogy ha az LMP mégsem jut be,akkor legalább az egyik szavazatom a 2/3 ellen hasson.(Ugye országos listán,a körzetemben egyéni győzelemre nem volt reális esély,hisz Kósa volt a fideszes jelölt.)Szocikra nem akartam,az MDF bejutásásra meg nem láttam reális esélyt.
2010. máj. 26. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
LMP+Fidesz (a fene fog Hillerre szavazni, jó pár évet szívtam miatta diákéveim alatt...)
2010. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

SZDSZ-Jobbik. Szeretnék totál bedrogozva a melegfesztiválon Gárda egyenruhában a Székely himnuszt énekelve felvonulni!


Na jó ez csak vicc, de biztos van ilyen :D

2010. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Üdvözlöm, Király Úr:)
2010. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!