Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Feláldoznátok...

Jobbikosok! Feláldoznátok magatokat a hazáért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

"Kamikázénak esetleg alkalmasok.Másra nemigen.Háborúban kevés az,hogy hülyegyerekek katonásdit játszanak a Hősök terén."



gúnyolódásodnak semmi hatása :)

2010. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
A hazáért igen. Érted soha.
2010. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted csak egy Jobbikos bohóc szeretheti a hazáját?:)
2010. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

"Szerinted csak egy Jobbikos bohóc szeretheti a hazáját?:)"



bohóc?


én meg egy jobbikos bohócot se láttam


de majd ha cirkuszba járok megkérdezem 1-2 bohócot hogy kire szavazott

2010. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

""Szerinted csak egy Jobbikos bohóc szeretheti a hazáját?:)" "


szerinted más párt bohóc szimpatizánsai nem harcolnának a hazájukért ha megtámadnának



vagy lehet hogy tényleg nem?

2010. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésnek nincs értelme. Mondani bármit lehet, de hogy van e valakinek töke hozzá, az úgyis akkor dől el, ha olyan helyzetbe kerül.


Mondhatom én is, hogy igen, de fogalmam sincs, hogyan viselkednék, amikor golyók zúgnak a fejem felett, gránátok robbannak mellettem és egy tucat fegyveres rohan felém.

2010. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha menni kell, akkor nemcsak a jobbikosoknak kell menni -_-


/ON


Helyzettől függ.

Egy honvédő háborúban persze simán,habozás nélkül - ha van értelme.

De pl ha arra köteleznének hogy Afganisztánba kell menni "védeni a hazát" - akkor nem áldoznám fel magam.Annyit nem ér.

2010. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%
Büszke vagyok mindenkire, hogy ennyire biztosan tudja magáról, hogy könnyedén felül majd a hadsereg bevett manipulációs és betörési módszereinek, ami aztán képessé teszi arra, hogy rezzenéstelen arccal lőjön halomra könyörgő tekintetű embereket, majd mikor letelt a pár hónapja és életben maradt különböző összetételben, akkor tartsák segélyen és hadd vedeljen, hadd próbálja kikergetni magából a múltat, amiben ő maga volt a gonosz főhős.
2010. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy mennék és megvédeném a hazám, bár foggalmam sincs, hogy élesben hogyan teljesítenék, mert itt azért elég könnyű fecsegni.

Sajnos már nem igazán készítenek fel minket ilyen eshetőségre és így könnyen kiszolgáltatottak lehetünk egy váratlan helyzetben.


Egy 18 éves fiatal

2010. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs*
2010. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!