Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti megvagytok elégedve a...

Sulek Péter kérdése:

Ti megvagytok elégedve a Polgármesteretek munkájával? Miért, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
esetleg ha egy település nevet írnátok megköszönném
2017. aug. 6. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk független a polgi, és szerintem teszi a dolgát normálisan. Működik minden a településen, és szerintem fejlődik is folyamatosan. Település nevet nem írok, ha nem baj.
2017. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok megelégedve, itt Miskolcon k***a sok munka van és itt is a stadionnal foglalkoznak... Annyi lepusztult hasznosítható hely van a városban, hogy esküszöm ha pénzem lenne felvásárolnám ezeket és valamit kezdenék velük.

Néha parkosítanak kicsit, nagyon kis mértékben, csinálnak valamit is. Ami máshol alap hétköznapi feladat, azt itt túlreagálják, kiírják hogy pályázati pénzből van stb...

Nagy link alak van a város élén nálunk is, jobban szereti a saját és drága barátok zsebét kitömni.

2017. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Esetleg 1-es ha egy megyét írnál. Nálunk is független a Polgi Szabolcsi község, és nagyon jó :)
2017. aug. 6. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Mert a repülőtér jórészét odaadta egy karvaly multinak, hogy építsen csak oda koszos gyárakat. Még az a szerencse, hogy a tavakat nem adta oda lecsapoltatni...

Szirmabesenyő.

2017. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz erre válaszolni, sok tekintetben nagyon meg vagyok elégedve vele sok dologban nem. A város tényleg fejlődik sok az uniós pénz, van munkahely is, csak mégse egy Budapest hiába nagyváros.


Településnév? Annyit elárulok, hogy az a vidéki nagyváros, amelyik szembemegy az országos politikai trendekkel és épp az ominózus polgármester miniszterelnök szeretne lenni. Elég infó ennyi?

2017. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös még sok is a településről rájöttem az elején melyikről van szó :D
2017. aug. 6. 22:59
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg hogy kisvárda fejlődik a többi levan s.rva hála 1 valakinek.
2017. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nálunk sokáig öreg, begyöpösödött, de "született helyi" polgármesterek voltak. Egy faluról van szó. Aztán jött egy "gyüttment", néhány éve beköltözött fiatal (kb 45 éves) polgármester, egy vegyes, tehát "született helyi" és "gyüttment" testülettel, és iszonyat sokat fejlődött 3 év alatt a település. Szóval igen, meg vagyok vele elégedve. Tudni kell, hogy sokáig elképzelhetetlen volt, hogy itt egy betelepült bármit is elérjen, a régi, öregek itt ellenségesen viselkednek minden betelepülővel, innen a "gyüttment" elnevezés is.
2017. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a jelenlegivel, igen. Régebben, évekig ment a "háborúskodás" két jelölt és embereik között. Most nyugi van és a község is fejlődik, amennyire látom.
2017. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, nincs pártpolitika, a jelöltek is függetlenek. Talán ezért működik a dolog...
2017. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!