Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ez aztán a szólásszabadság,...

Na ez aztán a szólásszabadság, egyenlőség?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=LnQXoHgYSRs&feature=player_em.. Mindenki Lmp, mszp, fidesz köztársasági elnök közösen témától függetlenül szapulta Vonát mert mellényben tette le az esküt, Míg most Dúró Dóra egyik felszólalásában megjegyezte, hogy illetlen ízrael kitűzőben megjelenni a magyar parlament alakuló ülésén, esküjén erre reflexből kikapcsolták a mikrofonját! SZÉGYEN!
2010. máj. 21. 16:52
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

"Ha a jobbik nem zsidózna állandóan ez nem történik meg.

Maguknak köszönhetik, mért nem foglalkoznak a valós problémákkal."


-de hát erre mit mondjanak?nem természetes és elfogadható egy új parlament alapításán,hogy annak az országnak a zászlója legyen benne amelyiknek az államfője kijelentette megveszik magyarországot kilóra.


"Én megnéztem a videót. Azért kapcsolta ki, mert eltért a témától. Nem az izraeli kitűzők volt a téma, hanem a kettős állampolgárság. És miután rászólt az elnök visszakapcsolta őt. (Gondolom a hurut.infon nem a full verziót tolják. Jellemző)"


-Más nem tért el a tárgytól még?vagy volt Vona Gábor mellénye napipont?mert igencsak sokat emlegették némítás nélkül.ha nekik is kikapcsolták volna a mikrofont egy szavam sem lenne de így szégyenletes.


"Az izraeli kitűzőkről meg annyit hogy bár utálom az MSZP-t, de ha Gabesz bemehet mellényben, akkor nekik is joguk van azt felvenni amit akarnak."


-Magyar képviselők magyar parlament magyar ügyek,törvények magyar motívumos mellényt vett fel Gabesz.Izrael kitűzője viszont ahogy kifejtettem az előbb igencsak gyomorforgató.



Titeket tényleg nem zavar,hogy már a kormányzás kezdetén a tisztelt atyáknak nem tetszik a másik véleménye még a demokráciának látszatára sem adnak hanem egyszerűen elnémítják?

2010. máj. 21. 22:15
 42/43 anonim ***** válasza:

"Magyar képviselők magyar parlament magyar ügyek,törvények magyar motívumos mellényt vett fel Gabesz.Izrael kitűzője viszont ahogy kifejtettem az előbb igencsak gyomorforgató."


Tiltott a gárdaegyenruha? Tiltott. Tiltott az izraeli zászló? Nem tiltott. Tudod, mi a gyomorforgató? Amikor egy törvényhozó, akinek kedvenc szava a "politikusbűnözés", a mentelmi jog oltalmában nagy nyilvánosság előtt megszegi a törvényt.

2010. máj. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

"Tiltott a gárdaegyenruha? Tiltott. Tiltott az izraeli zászló? Nem tiltott. Tudod, mi a gyomorforgató? Amikor egy törvényhozó, akinek kedvenc szava a "politikusbűnözés", a mentelmi jog oltalmában nagy nyilvánosság előtt megszegi a törvényt."


-Milyen egyenruháról beszélsz barátom?egy mellény volt oroszlános pajzsal ami a parlament falán is ott díszeleg.Ráadásúl az egyenruha is csak nyílvános rendezvényeken csoportos viselése van betíltva ami önmagában is nonszensz a demokrácia megcsúfolása.Ne rágalmazz,ha megszegte volna a törvényt akkor az MSZP,FIDESZ?LMP jogászai szétszedték volna már Vonát.

sajnos nem tltott az Izraeli zászló,de neked felesleges ecsetelnem aki fröcsög az egyetlen olyan pártra ami a mi érdekünkben szólal fel,míg Izrael,Amerika az Isten.Az sem gyomorforgató számodra,hogy szeretett Izraeled népírtó,nem hajlandó leszerelni nukreális atomtölteteit,folyamatosan perelnek mindenkit\Magyarországot is,lásd legútóbb a máv\de neked egy mellény a legnagyobb bajod,nem a milliárdok amit eltüntettek,a fidesszel közösen aztán kellett egy titoktörvény és minden folytatódhat fordított felállásban.....Nem egy kib@szott mellény miatt nyüglődsz biztos te is világpolgár vagy de én magyar vagyok és nekem ezek fájnak.fáj az a rohadt Izraeli zászló szeretett hazámban,perez kijelentése óta főleg!Ajánlom neked és a többi világpolgárnak Nemzeti Dalunk harmadik versszakának első négy sorát,ami tükrözi a véleményem.



"Sehonnai bitang ember,

Ki most, ha kell, halni nem mer,

Kinek drágább rongy élete,

Mint a haza becsülete."

2010. máj. 23. 10:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!