Mi a véleményetek a fideszes gyűlöletkampányról?
Tudjátok, mint az 1984-ben, kell egy közellenség, jelen esetben a Soros György, míg ott a Goldstein. A propaganda televíziós adókon a hírek is nagyon emlékeztetnek a 2 perc gyűlelthez.
Elég elszomorító, mennyi összefüggés van a mi hazánk és egy diszutópiával.
Titeket nem zavar? Nem érzitek magatok kellemetlenül miatta? Van aki ezt beveszi, felnőtt ember?
Köszönöm.
Ha végignézzük a kommenteket a videó alatt mennyire látszik, hogy a magyarok mennyire gyűlölnek és rettegnek mindenkitől, elképesztő, így általánosítani...
Mellesleg teljesen jó dolgokat mond az interview alany, bárcsak mindenki hasonló mentalitással és empátiával bírna, szép is lenne.










De zavar.
És akkor mit csináljak? Nem tudok vele mit tenni.





"Hogyne tudna uram, 2018-ban lesz egy választás féle dolog."
Ehhez csak annyit írok, hogy attól mert a Fideszből elege van, attól még nincs alternatíva a számára valószínűsíthetően. [link]










Nem véleményem van. Ez a hatalomszerzés és megtartás egyik eszköze. Erről nem véleménynek kell lenni (az senkit nem érdekel), hanem cselekvésnek.
1. Akinek mindegy, hogy a lopás mértéke 1, 2, 3, vagy 1001, azzal nincs miről beszélni. Előbb meg kell tanítani neki a mértékegységeket és nagyságrendeket.
2. Ügyes takarózás az "én nem tudok ellene tenni". Egyrészt kifejezi a gyávaságot, másrészt pedig a tudatlanság tehetetlenségét. Létezik kiállás. Ezer alkalom van rá. De mentséget keresni könnyebb. Az ilyen nem is érdemel mást.





"Hogyne tudna uram, 2018-ban lesz egy választás féle dolog."
Ja, mert gondolom, hogy ha majd én egy másik pártra szavazok, akkor azzal majd jól leváltódik a Fidesz. :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!