Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme elolvasni egy...

Van értelme elolvasni egy olyan kérdést ahol a kuruc-infora hivatkoznak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 23:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%

"A holokazszt 80-90 éve volt szeinted menyire befolyásolja a te mindenapjaid"

Sőt az indián holokauszt 500 éve, de a palesztin holokauszt még most is tart... Kicsit unom, hogy holokauszt szó alatt csak a zsidó népirtást értjük. Az én mindennapjaimat annyiban befolyásolja, hogy állandóan holokauszt megemlékezésekről kell olvasnom, 12.-ben pedig legalább egy hónapot töltöttünk el Hitlerrel, és a zsidó holokauszttal. Tehát mire van hatással az én életemben? Arra, hogy ha meghallom Auschwitz nevét a falra mászok, annyira unom. Ezzel a sok kötelező megemlékezéssel sikerült teljesen immúnissá tenni a zsidó holokauszt "borzalmaival" szemben, ez pedig sajnálatos, mert tényleg voltak olyan családok, akik mártír halált haltak akkor. És szerintem nem csak én vagyok az egyetlen aki unja.

2010. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

mint amikor a vérfideszes ismerősömtől kérdeztem, hogy mit szól orbán vs kósa kijelentéshez(adócsökkentés), erre nekiállt szurkálni, hogy hallottam e ilyet kósától. mondom minden média megírta, sőt az mti-ről idéztem be neki.


erre megkaptam, hogy az ÖSSZES média és főleg az MTI mszp kézben van és ott járatják le a fideszt ahol csak tudják.


mit mondjak. fogtam a fejem. ezekkel van tele az ország.

2010. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem kósa, hanem kövér...
2010. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
egy hónap jaj te szegény szerencsétlen micsoda szenvedés...
2010. máj. 21. 11:36
 25/29 anonim ***** válasza:
15%
Kötelező elmenni holokauszt megemlékezésre? Nem. Akkor meg miért zavar?
2010. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nálunk kötelező volt minden évben, mind általános, mind középiskolában... Egy idő után megunja az ember, főleg, hogy MINDEN emberben bűntudatot akarnak kelteni, pedig nekem aztán semmi közöm nem volt az akkori eseményekhez. Akkor minek rátukmálni az emberre? Szerintem azért van ennyi "holokauszttagadó", mert már túl lett beszélve, és mindenkinek elege van belőle....
2010. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

egen, mesterségesen szítják az a "antszemitizmust".

ezt csak a hülye nem látja(az ország 60-70%-a talán)

2010. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

ma 12:22


Nem "holokauszttagadók", csak tisztán látják a dolgokat.

2010. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
IGEN
2010. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!