Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ez a nő? Ott van az első...

Ki ez a nő? Ott van az első sorban a ligetvédőkben, a CEU-s tüntetéen és ki tudja még hol? Ki fizti őt?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 5. 00:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Az illuminati Card Game-ben mindig van találó lap.

A Soros tüntetésekről ez jut eszembe:


[link]

2017. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Pro Patria ***** válasza:

Láttátok a kisfiút 01:21-nél a képernyő bal sarkában?:D

https://www.youtube.com/watch?v=qgkytxucUuM&feature=youtu.be..

Biztos a mókusok érintették meg a kicsi szívét.:D

És a rasztát előtte?

2017. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%

"lám-lám a munkahely nincs megadva"


Lám-lám én sem adok meg semmilyen személyes adatot, mert egyedül rám és a közeli ismerőseimre tartozik. Ezzel nem a szóban forgó személyt védem, mert számomra abszolút közömbös, nem ismerem, hanem az ilyen fajta becsmérlés ellen emelek szót.

2017. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
#30 vagyok. Miért pontoztatok le? Az igazat mondtam, egy rendes nőről van szó! Mikor ártott nektek, és csak mert védett egy kivágásra váró ligetet, miért haragszotok rá? Nem tett semmi olyat, ami miatt nektek bűnözőnek kéne őt tekintenetek! Nem ártott senkinek, ha igen, mondjátok kinek!
2017. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"Miért pontoztatok le?"


Nyugi barátom, sajnos teljes a hisztéria, azért. Nem értek egyet azzal én sem, amit a "ligetvédők" tesznek, de nem kiáltom ki ütnivaló ellenségnek azt, aki szerint az a helyes. Sok itteni válaszolóval ellentétben.

Mindenkinek le kellene higgadni, de sajnos ez úgy tűnik, csak eszkalálódni fog már.

2017. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
52%
34: Azért pontoztak le téged, mert nem a Fideszt védted, a kérdező meg belépett mind a 20 felhasználójával és a lepontozással állt bosszút rajtad.
2017. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Én azért örülök, hogy ennyire félnek a szabad, gondolkodó emberektől a fideszdroidok, hogy kétségbeesetten próbálják lejáratni őket. Rettegjetek csak, mocskok, nehogy véletlenül ti is a gazdáitok mellett lógjatok a lámpavason.
2017. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Már bocs, de nem értek egyet a liberálisokkal, és 80%-ról lettem lepontozva két nap alatt ahogy elkezdtem politikai kérdésekre válaszolni.

Miről beszélünk?

2017. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te bértrollnok vagy. Kb. 1-2 hónapja írok a politikai témában, 64%-ról kezdtem és nekem is volt olyan, hogy nem értettem egyet a témában a liberálisokkal. Ilyen szintre a Fideszes bértrollnokokat szokták leszavazni.
2017. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hát ha te is ennyire ráérsz, hogy főállásban baromságokat beszélsz, akkor ne csodálkozz, hogy lepontoznak. Ugyanúgy, ahogy szidtad előbb a lányt, mert "főállásban" tüntet. Menj el dolgozni.
2017. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!