Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ez a nő? Ott van az első...

Ki ez a nő? Ott van az első sorban a ligetvédőkben, a CEU-s tüntetéen és ki tudja még hol? Ki fizti őt?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 5. 00:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
48%

Mért kéne valakinek fizetnie?


ne a fideszből indulj ki, azt fizették innen onnan míg nem harapott soros gazdi kezébe

2017. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, de ki Ő, de ha mindkét jó ügy mellett kiállt, akkor tisztelet illeti.

Akik érdekből cselekszenek azok általában mindig a mindenkori kormány pártján állnak.

2017. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Garpe ***** válasza:
80%

Csak egy honpolgár, aki ezek mellett a dolgok mellett kiáll, mert úgy érzi ez a helyes. Nem híres személyiség.


Kimentem a CEU-s tüntetésre, mert érdekelt, hogy milyen. A dolog, úgy néz ki, hogy van egy csomó tök átlagos ember (pl.: Mari néni a közértből, néhány tanár, diákok stb.), akiknek valami nem tetszik és kimennek tüntetni. Ezek az események hasonló véilágnézetű embereket vonzottak össze, de naygon különbözőek voltak: volt egyetemi tanár, aki aztmondta, hogy azért van kint, mert úgy érzi, ezzel jelezheti, a kormánynak, hogy ezzel a lépésével nem ért egyet, és a formális tüntetés után hazamnet, de voltak vad elégedettlen emberek is, látszott rajtuk, hogy munkából jönnek és nagyon dühösek, neki is mentek a rendőröknek. Az egész úgy nézett ki, hogy különböző átlag emberek, akikben annyi a közös, hogy nem tetszik nekik amerre az ország halad.


Persze, lehet erről hosszasan vitázni, de annyi szent igaz, hogy az emberek különöbőek és különbözően vélekednek a dolgokról., így a politikáról is.


Ráfoghatjuk, hogy mindenki aki tűntet, az ellenzéki politikus, vagy valaki pénzeli. Ebből viszont az következik, hogy a jelenlegi rendszer kifogásolhatatlan, semmi baj nincs vele, és józan ember, csak akkor lenne képes ellene menni, ha erre felbérelték. Nyilván, mind látunk problémákat és tudjuk, hogy ez a rendszer (ahogy egytelen rendszer sem) lehet tökéletes. A kérdés, az, hogy hogyan állunk a problémákhoz, no meg mennyire érint minket, hogy azt mondhassuk, igen ez egy jó rendszer én támogatom, vagy úgy érzzük, hogy ez rossz és ki kell mennünk, ezt jelezni a renedszer felé.

2017. júl. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%
Ki ez a kérdező? Ott trollkodott első sorban a ligetvédők kérdés alatt a CEU-s tüntetésről is trollkodott és ki tudja még hol? Ki fizti őt?
2017. júl. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
25%
Az is lehet h nem fizeti senki, magától idióta, vagy ennyi ideje van.
2017. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%

,,Mért kéne valakinek fizetnie?"

Mivel mindenáron azt akarják elhitetni, hogy a rendszer nem csak Orbánéknak tökéletes és a tüntetők valójában nem elégedetlen emberek, hanem fizetett provokátorok.

2017. júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
11%
Ma már nincs korlátozva senkinek a gyülekezéshez és a szabad véleménnyilvánításhoz való joga. Én is észrevettem, hogy amióta nincs vízágyú és gumilövedék, mindenféle szart, szemetet utcára sodor a szél... Valamiért ezeket az alakokat nem lehetett látni 2006-ban. :-)
2017. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
31%

7 es

nincs?


https://www.youtube.com/watch?v=RE7bFb-RmsU


2015 ben komoly mszp diktatúra volt, ja nem jobbik diktatúra, ja nem a migránsok miatt, ja nem soros miatt, ja nem .....

2017. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%

#7, talán azért nem láttad, mert nem szeretnek szemét közé keveredni.


Kérdező, ha mindig magadból indulsz ki, sose érted meg, mitől van fejlődés. Vannak ám, akik két percnél tovább is látnak előre. És aki fizetne nekik, az még pillantásra sem méltatják, legfeljebb eltakarítandónak tartják.

2017. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%
Miért fizetné bárki is? Ha valahol tüntetnek, demonstrálnak valami ellen, ami neki sem tetszik, ő is megy. Én ebben semmi furcsát nem látok.
2017. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!