Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmaradt kézfogásokkal kacsola...

Sulek Péter kérdése:

Elmaradt kézfogásokkal kacsolatban kérdeznék, a többi lent? Egyetétetek vele vagy sem? Ti mit csináltatok volna Gyurcsány illetve a Kitütetők helyett ha ti kerültök ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2006 őszén sokan nem fogtak kezet Gyurcsánnyal szolidaritásból, egyetértessz velük? Én értem,hogy Gyurcsány rossz dolgokat tett, de akkor is meg kell adni neki a tiszteletet,mert Miniszterelnök. Ti hogyan látjátok lehetett volna kezet fogni vele nem, de közben egy-két szóban figyelmeztetni ha szeretne min javítson? BOcsi hosszú lettem itt a videó https://www.youtube.com/watch?v=2_sckQKWVUI
2017. jún. 28. 12:56
 1/1 anonim válasza:
Ez durva.. Pont ma reggel jutott eszembe ez az eset. Én kifejezetten egy őrült hülyének tartom Gyurcsányt, de egy üdvözlés nem annak kinyilvánításáról szól, hogy mit gondolsz az alanyról. Mellékesen rettenetesen ciki. Ez egyáltalán nem tiszteletadás kérdése. Én kezet fogtam volna vele, közben magamban pedig úgyis azt gondolok, amit. Gyerekes hiszti.
2017. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!