Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos képviselők egy...

Jobbikos képviselők egy része, miért harci díszbe megy a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Általuk imádott Horthy idején is öltönyben üléseztek a képviselők.

De ha annyira hagyományosnak akarnak öltözni akkor miért nem így öltöznek?:


[link]


Az általuk hordott ruha, se nem népviselet, hanem harcidísz.

Egyáltalán, miért nem lehet előre menni és nem visszafele?


2010. máj. 19. 12:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
64%

"Butaságodat ezzel elárultad. Legalább a wikit megtanulhatnád olvasni. Hogy mélyebbre ne is ássunk."


A nácizmus szakértőjeként pedig nyilván ismered a különbséget a fasizmus, a nácizmus és a hungarizmus között. A Wikipédiát nem szakemberek szerkesztik, hanem olyanok, mint te, vagy én. Nem kell mindent készpénznek venni amit ott olvasol.


"Ezért neked igen rokonszenvesek, igaz?"


Nem, egyáltalán nem rokonszenvezek a nyilasokkal. Horthyval viszont sokkal inkább. De ez nem tartozik a tárgyhoz.


"Szánalmas, ahogyan mindenáron bizonyítani próbáljátok, hogy az a bizonyos betiltás alatt lévő gárdamellény, az valójában nem is az. Sunyik és gyávák is vagytok, ez a helyzet. Azt hiszitek, mindenki olyan hülye Magyarországon, mint ti?"


Szánalmas, hogy még mindig a mellényen vagy kiakadva, holott a kérdésnek ehhez semmi köze (ki is dobálózott feltételezett mondatelemzési problémákkal?). Azon túl csak fröcsögni bírsz, és nagy felvilágosultságodban azt hiszed, hogy különb vagy és te tudsz egyedül mindent. Nincs más öröm az életedben, csak hogy itt igazad legyen?


Kíváncsi vagyok milyen lehetsz a valóéletben. Úgy tudlak elképzelni, mint aki 24 órában vörös fejjel ökölbe szorult kézzel üvölti, hogy: "Rajtam kívül itt mindenki náci! Pusztuljon mind!"

2010. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
57%
Akik a gárdaruhát szeretik nyilasegyenruhához hasonlítani, azoktól kérdezném, hogy láttak-e már nyilas egyenruhát? És ha igen, akkor árulják el, hogy miben hasonlít! És azt látták, hogy nagyszüleik milyen ruhában jártak templomba vasárnaponként?
2010. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
66%

"Csúsztatsz és ferdítesz, de ez legyen a ti bajotok. A Jobbikkal szemben semmi szükség a náci kártya kijátszására, magatokat adjátok a nyilasokéhoz tudatosan hasonlító gárdaegyenruhátokkal, a nettó zsigeri zsidó és cigánygyűlöletetekkel, az antikapitalizmusotokkal együtt. Ezért is nem viszitek soha semmire. A történelem szemétdombjára kerültök nagyon gyorsan."


Süt a gyűlöled belőled.


1. Nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy MIÉRT nácimellény.


2. Általánosítasz, mindenki aki a jobbikkal szimpatizál, az "náci". 900 000 honfitársad.


3. Nem tudsz észérveket felhozni, nácizol (igen, kijátszod a náci kártyát folyamatosan), kitérsz a válaszadás elől, lerendezed a vitát egy "rasszista, náci vagy" "érvvel".

2010. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
66%
jav: gyűlölet
2010. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
36%

"2. Általánosítasz, mindenki aki a jobbikkal szimpatizál, az "náci". 900 000 honfitársad. "


Ezt te írtad, nem én. Hol lennétek ti 900 000-en egyébként? Éna jobbikos kemény magról írtam, az meg 5 százalékot sem tesz ki.


Egyébként: mit ért el Vona a maskarás bohóckodásával a parlamentben? Kinek használt vele? Hm?

2010. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Tudod,mit?

Inkább nevezzenek engem nácinak,mint cigányvédőnek!

2010. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Egyébként: mit ért el Vona a maskarás bohóckodásával a parlamentben? Kinek használt vele? Hm?


Annak a többszáz embernek, akik most is kint vannak a gátakon. És kinek ártott vele? Hmm? Az idétlen mszp-seken kívül, akik puffogtak rajta?

2010. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek a gátakhoz?


"És kinek ártott vele?"


Például a magyar nemzet érdekeinek. Éppen Fico és Slota kezébe adja az adukat, akiknek kapóra jön a Gárda és a nyilasok közötti - nem véletlen - hasonlóság felhánytorgatása, ráadásul a magyar parlamentben. Amikor a kettős állampolgárság kapcsán éppen Szlovákia sarokba szorítása a magyar cél, nagyon helyesen. Elhiszem, hogy Vona és a többi bunkó Jobbik képviselő nem képes ezt végiggondolni, de attól még, aki hazát áruul, az ugyanúgy hazaáruló marad.

2010. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Az a köze a gátakhoz, hogy a gárdisták most is ott vannak. Nemcsak rtlklubból kéne tájékozódni.

Szlovákiában meg minden választási kampányban előveszik a magyarokat, teljesen mindegy, hogy mit csinálunk. Gárda előtt is ugyanez volt. A törvénytervezetet meg a fidesz nyújtotta be pont most az állampolgárság visszaadásáról. Szerintem értelmes szlovák emberek szemében Ficoék csak elássák magukat ezzel az ámokfutással.

2010. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!