Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos képviselők egy...

Jobbikos képviselők egy része, miért harci díszbe megy a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Általuk imádott Horthy idején is öltönyben üléseztek a képviselők.

De ha annyira hagyományosnak akarnak öltözni akkor miért nem így öltöznek?:


[link]


Az általuk hordott ruha, se nem népviselet, hanem harcidísz.

Egyáltalán, miért nem lehet előre menni és nem visszafele?


2010. máj. 19. 12:36
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
13%
A szocik a Dávid-csillagos kitűzőjükkel egyszerűen hülyét csináltak a s*gghülye jobbikosokból, Vonával az élen. Mert az ugyanolyan zsidó jelkép, mint Gabika mellényének hátulján Júda oroszlánja! Igen-igen égő volt ez, ahogyan a komcsik alázták szét őket. Muhaha.
2010. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
59%
Ebben mi a politikai kérdés? Miért nem a divatosztályon elmélkedsz erről a hihetetlenül lényeges kérdésről? Egyébként a fideszesek között több képviselő van bocskaiban, mint a jobbikosoknál.
2010. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
50%
Az a bizonyos rész bocskait visel. Ne hívd harci dísznek, mert nagyon szép viselet. Nem értem, hogy mi gondod van vele.
2010. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
57%
Én sem értem, hogy mi a probléma vele. Inkább az az idegesítő, hogy ezen az oldalon mindig van néhány tökfej, akik folyton be vannak rezelve, és az élő fába is belekötnek ha az jobbra hajlik. De az miért nem tartja problémának a kérdező, hogy egyesek akik öltönyben ülnek a parlamentben, azok szétcincálták az ország vagyonát?
2010. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
64%

13:23

Náci mellény? Hogy lehet egy ruhadarab náci? A nácik nem viseltek olyat, nincs rajta horogkereszt, sem birodalmi sas, csupán I. Imre király címere. Tudtommal ő nem volt náci.


Ízlelgessük még kicsit "náci mellény". Vajon mit tett azért a mellény, hogy nácivá válhasson. Belépett a mára már nem létező NSDAP-ba? Nem tehette meg, mivel már nem létezik. Kijelentette, hogy szimpatizál Hitler nézeteivel? Se keze, se szája, így írásban és szóban sem tehette. Részese volt a nácik háborús bűneinek? Akkor még nem is létezett a mellény.


Az izraeli kitűzős részre azért nem reagáltam, mert abban egyet értünk.


Sajnálom édesanyádat. Nem lehet könnyű téged elviselni.

2010. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
51%
Ja persze, szerinted a nyilasoknak semmi közük nem volt a nácikhoz. Egyszerűen vagy buta vagy nagyon tudatlan vagy.
2010. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
57%

Aki náczi az megdöglik! (ősi kínai közmondás)


Én barom meg azt hittem, hogy ez csak egy paródiaoldal marad:


[link]


:)

2010. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
63%

Ha már itt tartunk, kicsit gyakorlom még az elemzést :)


"Csak a jobbikos tahó, bunkók gondolják ezt hű de merész és f*sza cselekedetnek."


Tehát. Te egy kalap alá veszed a bocskait, és Vona Gábor mellényét, amit arra az egyetlen alkalomra vett fel a parlamentbe. Egyébként miért gondolnánk, hogy "f*sza cselekedet" felvenni. Vona megígérte, hogy felveszi a mellényt, egy ígéretet pedig nem "f*sza cselekedet" betartani, hanem elvárható minimum. A bocskait megint nem "f*sza cselekedet" felvenni, legalábbis nem különben, mint egy öltönyt, mivel a kettő egyenrangú viselet.


"Olyan bunkók, mint te, oda való vagy közéjük!"


Szerintem ezzel elárultad ki is valójában a bunkó és bebizonyítottad, hogy leszarod te a mellényt, meg a bocskait, a lényeg, hogy kötekedhess.

2010. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
66%

58-as akkor mégegyszer leírom neked.


"és a jobbikos nácimellény sem oda való."


Nácimellény :DDDDDD Mitől náci? A rajta lévő Árpádsávos pajzstól? :D:D


[link] a parlament fala is náci :D:D


Ja, ha nem a pajzstól, akkor mitől? Ez csak egy sima mellény, aki mellényt vesz fel az náczi! :DDDDDD


Tudod mit jelent a "náci kártya" mint érvelési hiba?

Tessék, pont azt csinálod: [link]

2010. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
62%

"Ja persze, szerinted a nyilasoknak semmi közük nem volt a nácikhoz. Egyszerűen vagy buta vagy nagyon tudatlan vagy."


Azok pedig nyilasok voltak és nem nácik. Azon kívül nem ők találták fel a fekete mellényt. Tudom hihetetlen, már-már felfoghatatlan, de bízz bennem így van. Ha már itt tartunk, nyilaskeresztet sem láttam Vona mellényén. A nácikhoz meg annyi közük volt, hogy kellett valaki aki átveszi a hatalmat a kiugrással rokonszenvező Horthy után és a végsőkig hű marad Németországhoz. Egész addig a nácik sem rajongtak értük.

2010. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!