Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos képviselők egy...

Jobbikos képviselők egy része, miért harci díszbe megy a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Általuk imádott Horthy idején is öltönyben üléseztek a képviselők.

De ha annyira hagyományosnak akarnak öltözni akkor miért nem így öltöznek?:


[link]


Az általuk hordott ruha, se nem népviselet, hanem harcidísz.

Egyáltalán, miért nem lehet előre menni és nem visszafele?


2010. máj. 19. 12:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is van Bocskai öltönyöm, mint ünneplőruha. Ez nem harcidísz, hanem egy régi ünneplőruha. Nekem jobban tetszik mint az öltöny. Komolyan ez probléma? hihetetlen :D:D
2010. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem neked üldözési mániád van.


Azért nem lehet előremenni, és nem visszafele, mert egy fa sem tud megélni a gyökere, illetve a törzse nélkül.

2010. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
23%
Mert ők nagy harcosok,nem tudtad?:XD Az öltöny derogál nekik!Inkább ilyen parasztgúnyában múllatják az időt a parlamentben..
2010. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
jó, de mi nem vagyunk gyökerek.
2010. máj. 19. 12:45
 5/49 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem kedvelem a Jobbikot, de a bocskai szerintem kifejezetten szép, és egyáltalán nem zavar, hogy ebben mennek be.
2010. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem tök mindegy, hogy miben jelennek meg?? Ha tesznek valamit az országért felőlem fecskében, nők bikiniben is mehetnek:D
2010. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
77%

"A kérdező kommentje:

jó, de mi nem vagyunk gyökerek."

A helyedben nem lennék biztos benne...

2010. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egy általános öltöny kifejezetten gépies egy Bocskai öltönyhöz képest.


Nem is tudom, hogy mi ezzel a baj.


Legközelebb, amikor az egyik jobbikos képviselőnek büdös lesz a szája, akkor az fog menni a hírekben, hogy a Jobbik el akarta gázosítani a Parlamentet?

2010. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
91%

Normális vagy? Most komolyan kérdezem. A bocskain neked mi a harci dísz? Az ugyan olyan ünneplőruha volt, mint most az öltöny. Ráadásul szerintem még szebb is. Elegáns, nem hivalkodó, mégis illik a parlamenthez. Hidd el, mások is voltak már a parlamentben bocskaiban, vagy épp atillában ;)


A miskolci bölcsészek is erőteljesen vitatkoznának veled, mivel nekik az az egyen viseletük.

2010. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
29%
És ha fingik egyet egy Jobbikos a parlamentben akkor mi lesz?:D
2010. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!