Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan van ilyesmire pénze a...

Honnan van ilyesmire pénze a Momentumnak?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 18. 22:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Honnan a fenéből tudnád te,hogy ők- vagy bármelyik párt,egyesület - mindennel elszámolnak? Honnan tudhatod,hogy melyik cég,vagy magánszemély kicsoda, és kihez kötődik?

"


Igazad van. Na és innentől kezdve pedig hol a probléma? Sehol. A politika már csak olyan, hogy valahonnan mindig kellett szerezniük a pénzt.


Engem csak az bosszantott fel hogy itt ez a Momentum, jó vagy rossz - majd az idő megválaszolja. De rögtön nekiesnek sokan hogy Soros meg mittudomén kik pénzelik. Miközben fillérre elszámoltak eddig mindennel.


Nem akartalak felhergelni, netán megrágalmazni hogy "te is" a mostaniak pártján lennél.. csak nekem ez jött le picit. Ha nem volt igazam, elnézésed kérem. Nem dolgunk hogy egymásnak essünk. Viszont kötelességünk egy élhető országhoz tisztességes(ebb) parlamentet összeszavazni magunknak, ehhez pedig folyamatosan keresni kell a következő generációkban az értelmes alternatívákat.


Neked is szép napot és jó nyarat!

2017. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

18,19 #


Írásodban emócionális indulatot érzek. Nem keveset.


Tökéletesen értem- ennek ellenére- a mondani valód lényegét.


Ne hidd,hogy egyedül vagy. Én speciel idegbajt tudok kapni néha.

Vigyázok is arra, nehogy véletlenül valami híradó szerüséget nézzek. A parlamenti közvetítéseken én már régen túl vagyok.

Fiatalabb lehetsz. Vagy sokkal öregebb.

25-35 év közé gondollak,de ez mindegy is. Csak eszembe jutott,hogy nekem mikor jutott eszembe parlamenti közvetítést nézni.


Tudom,hogy elegük van az embereknek-kinek miből-,de olyan világot élünk amikor az igazságot védeni kell,mert egyedül elbukik.

Ezt én személyesen szégyennek érzem.

Ezen túl mindannyiunk szégyenének.


Azt azonban hidd el,hogy vannak dolgok amiket folyamatosan mondani kell.. Sajnos.

Okokat nem fejtem ki, mert nem akarom nyújtani.


A fiatalokban van lehetőség...viszont a veszélyei is nagyok. Had ne fejtsem ki, de szociális,biológiai,pszichológiai okai vannak. Le lehet írmi viszonylag röviden is, de az is hosszadalmas lenne nekem.


Ez nem jelenti azt, hogy a mostani politikai generáció mellett lennék.

Őszintén bevallom most semmi,és senki olyat nem látok akire rábíznám az ország vezetését. Véleményem szerint most az adott rosszak közül a legjobb lehetőség van kormányon. De ez, az én egyéni véleményem. Nem propaganda,nem hittérítés ! Tessék tiszteletben tartani. A problémát nézni nem az embert.


Az alapoktól kéne kinevelni egy "egészséges" nemzedéket.


Jobb és baloldal is hazudik. Valamint a közte lévő mindeggyik. Szokd meg.

Minden túlzás nélkül állítom,hogy időtől,és földrajzi helytől függetlenül,minden politikai párt,intézmény hazudik.


Ezért is kellene egy új nemzedék.


Enélkül én, most nem sok esélyt látok a fejlődésre.


Nehogy azt hidd viszont,hogy a környező országokban, annyira dolgoznak a parlamentben.


Egy ország helyzete a világban, az ellenálásán, nemzeti akaratának fenntartásán,akaratának érvényesítésén múlik. Erről nagyon gyorsan próbálj meg tájékozódni. Az önfeladás nagyon detruktív.


A migráns kérdésben vagy nincs elég infód,vagy szándékosan ferdítessz itt.

Nem tudom,mert nem ismerlek.

Azért kérlek

nyugtass már meg,hogy nem gondoltad komolyan a pár száz,vagy ezer migránst.

Nagyon,de nagyon valós a veszély. Politikai,társadalmi,szociális,gazdasági,vallási veszély, mely magában hordozza a világunk teljes szétesését, az emberiség szétválását. És hidd el, az neked nem lessz jó.


Köszönöm. Elgondolkodtam rajta. Továbbra is pontosan annyit fogom nézegetni az általad felsorolt médiát mint a többit.


Nem értelek. Nem mondtam,hogy emberek nem adnak saját pénzből. Te egyébként ismered az összes adakozót személyesen?


Szóval értem én hidd el hogy mi a bajod. És azt kell mondanom,hogy azzal egyet is értek.


A többi meg már egy másik írás.


üdv


szép napot

2017. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mind a kettőtöknek köszönöm a véleményét.


szép napot

2017. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!