Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan van ilyesmire pénze a...

Honnan van ilyesmire pénze a Momentumnak?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 18. 22:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Miért, a pártodnak honnan van pénze ezermilliárdokat szétosztogatni a haverok között?

Ja, az már nem annyira fontos, mi? :D

2017. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Miért, másoknak honnan van pénze fesztiválokat rendezni?
2017. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%

Jah, a jegyekből :D

Csak szólok, hogy ez nem így működik:D

Először kifizeted, foglalózol, majd ha meg volt a fesztivál, akkor számolsz, hogy plusz vagy mínusz.

Egyébként már most látszik, hogy zsiványok, Isten mentsen meg minket a momentumtól...

2017. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%

11: Nekem nincs pártom, ellenben Sorossal.

12: Mondjuk mert egy vállalkozónak van likvid tőkéje?

2017. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Arra vannak az elővételes és early bird jegyek, illetve bármilyen támogatók, hogy a technikát és a zenekari előlegeket ki lehessen fizetni. A kereskedői és vendéglátós standok is előre perkálnak általában. Csak a legnagyobb zenekarok azok, akik előre kérik a gázsit. Onnan tudom mert ebben a szakmában dolgozom.


Szóval lehet próbálni újabb fogást találni a Momentumon, de az a rossz hírem, hogy nekik ezek a dolgok mennek háttérmutyi nélkül. Igazából hálásak lehetünk az elmúlt 27 évnek, mert másképpen nem lenne ennyi kiábrándult ember aki kisebb-nagyobb összegekkel folyamatosan támogatja zsebből a Momentumot.


A kormány meg nem tehet mást mint max. sorosozik egyet. Csak hogy az már....ehhh...eléggé uncsi meg átlátszó. Lassan kellene egy új bűnbak-brand. Szóljatok a Habonynak.

2017. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"illetve bármilyen támogatók"


Na erről van szó.


Dolgozhatsz ebben,de ne mond már,hogy semmi tőke nélkül ebbe bele lehet vágni!


Nem hazudsz..,de nem mondasz igazat sem!


Bármelyik politikai oldalon álltok is, nem gondolhatja komolyan bárki azt, hogy egy ilyen - most függetlenül a politikai hovatartozástól- semmi szervezet,párt ezt támogatók nélkül meg tudja tenni.


Soros,Simicska ...stb. Kinek melyik! Ezek mögött is ott állnak az uraik. Ők is csak strómanok.


Teljesen vakok az emberek. Ja és önzők. De ebben nincs semmi új.


Tudom,hogy utópisztikus gondolat,de iszonyatosan béna az emberiség,ha pár ember azt csinál vele amit akar, ahelyett hogy végre összezárna,gondolkodna egy kicsit.


szép napot

2017. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A "bármilyen támogatok" címszó alatt annyit értek, hogy kisebb-nagyobb cégek, amelyek nevét jellemzően a helyszínen illik is cserébe reklámoznia egy rendezvénynek...

Tudom hogy szép kis szaktudása van már a mostani rezsimnek abban hogy hogyan kell besározni akár az újszülött csecsemőt is, ne is ragozzuk... Azonban az egyszerre komikus és tragikus, hogy pont azt a szervezetet - most már pártot - próbálják, próbálod feketíteni, amelyik folyamatosan elszámol az utolsó fillérekkel is, amikor valamire költ. Így volt ez a Nolimpia esetében is, s az azt követő országjárásban is. Nem kell szeretned a Momentumot, sőt, én magam is igyekszem árgus szemekkel figyelni amit tesznek és kritikus lenni ha kell.... de rájuk sütni azt hogy ez meg az pénzeli őket.... az vagy azt mutatja hogy effektive nem néztél utána miből finanszíroznak, és/vagy negatív elfogultságod bizonyítja. Az elfogultság pedig minden esetben fals helyzeteket eredményez, akár pro, akár kontra.


Nézz szét inkább, hogy miből és mit plakátol a CÖF. Sokkal izgalmasabb téma, ha már mutyit keresünk.

2017. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Amúgy a M támogatói: sok-sok ezer és lassan sok tízezer magyar ember - köztük én is - akiknek elegük van a népbutításból, a sorosozásból, a simicskázásból (elvégre mindkettő a Fidesz támogatója volt, akkor meg WTF???), migráncsozásból, elmúltnyócévből, Gyurcsányból, ellenségképekkel való riogatásból, míg a körülöttünk lévő országok parlamentjei DOLGOZNAK. Mi meg...... odakapcsolok a parlamenti közvetítésre és legszívesen odarontanék hogy Mi a F....t csináltok ti itt, szem...t haza...ruló senkih....ziak?!? A mi pénzünkön élősködik mind és ássák alá a hazai közéletet, közhangulatot, az országunk helyzetét a világban. Hazudnak éjjel-nappal. Nem csak Gyurcsány, de Orbán is. Csak ő nem vallja be, hanem visszaröhög a képedbe.


Szóval ezért kell inkább a fiatalokat felemelni hogy elzavarják ezt a csürhét. És ha a Momentum is elkurvulna, akkor őket is el kell zavarni. De ha ez a mostani Parlament cakk-pakk nem kerül ki a politikai véráramból, abból hosszútávon nagyon nagy baj lesz. Azaz már van.


Ezek az ország legnagyobb ellenségei, nem az a pár száz vagy ezer migráns akikkel riogatják a népet. Az egy sokkal kisebb teher és ráadásul nincsenek is itt.


Ezen tessék elgondolkodni, anélkül hogy közben Origo-t meg 888-at, TV2-t nézegetnénk.


Meg kell változtatni ezt az irányt mert belekeseredünk az egészbe végleg.

2017. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ui: Az első mondathoz kiegészítésül: ezek az emberek - én is - pénzzel támogatjuk őket. A saját, megkeresett agyonadózott pénzünkből utalunk ki-ki a saját lehetősége es kedve szerint párezer Forintoktól a sok tízezres nagyságrendig. Es nem, nem a Soros kért erre hanem a bennem lévő düh ami az elmúlt 27 év alatt kialakult bennem.
2017. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

17#


Én a bármilyen támogatón, pontosan azt értem amit jelent. Bármilyet. Ebbe pedig mindenki belefér. Ennyi.


Nagy bajnak-forrásának- tartom,hogy az emberek megmagyarázzák a szavak jelentését. Hogy nekik mit jelent. És kész a kanyalgós hazug beszéd.


A szavaknak az a jelentése ami.Nem találunk ki hozzá más magyarázatot.


Ez nem kioktatás, csak mivel véleménytcserélünk, a személyes - nem egyedül osztott- véleményem.


Nem nagyon akartam válaszolni, mivel nagyon,de nagyon unom, hogy olyan embereknek válaszolgassak akik engem vádolnak részrehajlással amikor ök azok.


Pl: Szerintem el sem olvastad a válaszom.


Mostani rezsimezel- én kifejezetten politikai hovatartozás nélkül írtam!!


Megvádoltál a feketítéssel- de a fentiekből adódik , hogy nem feketítek. Sőt még csak a szavakat sem akarom megmagyarázni, mint te.


Honnan a fenéből tudnád te,hogy ők- vagy bármelyik párt,egyesület - mindennel elszámolnak? Honnan tudhatod,hogy melyik cég,vagy magánszemély kicsoda, és kihez kötődik?


Persze,hogy nem kell szeretnem. Utálnom sem kell.

Nem rájuk sütöttem,hanem- mint írtam- kategorizálva mondtam véleményt. Ebben a kategóriában ők is benne vannak.


Elfogult. Az elfogultság a megszerzett tudás,önnáló gondolatok jelképe.

Az ember információkat szerez,amiből következtetéseket von le, átgondolja,megpróbálja több szemszögből vizsgálni. Közben a szerzett információk hatására a véleménye többször is változhat. Amikor úgy érzi,hogy több másirányú véleményt információt nem tud beszerezni,a véleménye végleges lessz. Innentől kezdve elfogult. Ugyanis a kialakult véleménye szemszögéből fogja vizsgálni a továbbiakban a témát. Ha veszi a fáradságot még rá.

Nyilván csak addig,amíg olyan horderejű informácihoz nem jut, ami kizökkenti stagnált véleményét,az elfogultság természetes árkából.

Mindenki elfogult,vagy még nem tud eleget.


Hát az elfogultsággal ez van. Innentől kezdve meg, bagoly mondja verébnek esete forog fenn!


Hogy olyan korrekt is legyek amilyennek tartom magam,el kell mondanom,hogí abban igazat adok neked , hogy fals helyzeteket hozhat létre.

Az elfogultság mibenlétét érteni kell,hogy észtevegyük az a bizonyos "nagy " horderejű dolgot amikor is felül kell vizsgálni meggyőződésünket.


Az írásodban semmi számomra új információt nem találtam, így maradok a saját véleményemnél.


A CÖF ről is van kialakult véleményem. Tehát jelen pillanatban, az elfogultság állapotában vagyok.


Mindenesetre számomra érdemes volt elolvasni véleményedet, mégha az, információ gyűjtő,vagy más elfogultsági pozícióban is van mint az enyém.


szép napot

2017. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!