Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nógrádi György egy fizetett...

Nógrádi György egy fizetett szélhámos?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?

2017. jún. 16. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen, nográdi györgy egy fizetett szélhámos.
2017. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Kimaradt:

A dolgok megértéséhez ez a cikk kötelezö jellegü nagyjábol:

[link]

2017. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Lótúrót, a baloldalnak évtizedekig nem volt problémája vele és a munkásságával,csak mióta a migráns témában nem az ő kottájukat fújja,azóta lett ő "szélhámos". Életrajza publikus,bárki megnézheti hányban doktorált,hány egyetemen tanított stb...
2017. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
...és ezekből hányat vett az ecseri piacon...
2017. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Az a véleményem kérdező, hogy forrás hiányában nem tudok válaszolni...

Mégis, ki fizetné őt?

Ne mondd már, hogy "a Soros"!

2017. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

# 3/5 Időpont tegnap 12:51


Amiből a fele kamu? Amelyik egyetemeken nem is tudtak a létezéséről? :-D

A "migránsválság" előtt meg semmit nem tett le az asztalra ez a bohóc, meg nem nyilatkozgatott mint hivatalos kormányszarértő.

2017. jún. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

"Amiből a fele kamu?"


Miért kamu? Nem létezik Corvinus egyetem vagy Közszolálati? Vagy akik ott ültek az óráin,azok mást láttak a valóságban? Mesélj még kérlek.

2017. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nógrádi György életrajza:


[link]


Lehet, hogy nem mindenben tiszta, de tény, hogy amiket állít sokszor bejönnek. De azért még mindig többet tud, mint mondjuk Gyurcsány plagizált diplomái.

2018. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tibi48 válasza:
53%

Igen,meggyőződésem hogy igen tanúlt megnyerő modorú úriember is fidesz agymosó kormánymédia embere,csakúgy mint Georg Spöttle,Lomniczi Zoltán és még jónéhány politikai elemző,akik fizetett részesei ennek az egész sorosos,migránsos pánikkeltő ,agymosó cirkusznak.Nap nem múlik el ,hogy ne lásd őket a fidesz médiában,ellentétben mondjuk az egy évben egyszer behívott valamelyik ellenzéki politikus.Én nem mondom ,hogy Nógrádi nem egy szaktekintély,csak azt hogy egy fidesz által támogatott hazudozó,aki azt fújja amit a fidesz hallani akar .

Az összes politikai,elemző,szakértő/van jónéhány/aki az m1-en okoskodik,mind-mind sajnos jó pénzért eladta a lelkét a kormánymédiának.Erre nem nehéz rájönni,ők a fidesz média okos emberei,eszközei az agymosásnak.Hál Istennek egyre kevesebben dőlnek ennek be,lásd jelenlegi zavargások,tüntetések,közelgó sztrájkok,előszelei annak hogy komány egyre nagyobb bajban lesz...

2018. dec. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tibi48 válasza:

Ja ,és hogy ki fizeti őket?

Te, meg az összes többi adófizető...én sajnos nem mert én egyike vagyok több százezer honfitársamnak,aki külföldön talált jobb megélhetést.

2018. dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!