Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekem ki épít új házat?

Nekem ki épít új házat?

Figyelt kérdés

Most néztem a tévét és az egyik cigány azt mondta, miután elpanaszolta, hogy elázott és tönkrement a háza, ki kelett költöznie: "Ki épít nekem új házat?"

Minden rasszizmus és rosszindulat nélkül kérdezem: Nekem ki épít új házat?

A kérdés azért fogalmazódott bennem, ahogy a kormány képes lesz új házat építeni a segélyes cigányoknak is.


2010. máj. 18. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Aki elvesztette a házá és az otthonát,azt sajnálni kell,és amiben lehet,segíteni .Akár cigány,akár magyar. Az a cigány pedig,akinek háza volt, többnyire megdolgozott érte,nem a lumpok közül való.
2010. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Árvíz sem kell az államnak ahhoz, hogy házet építsen nekik. Családonkén 10 milliós házakat kapnak.
2010. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19:30 vagy már azt is az állam adta.
2010. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A másodinkál a pont, erre gondoltam. Csak a nyílt kijelentés miatt idéztem az árvizes dolgot, de tudjuk, hogy amúgy is kapnak, ha van árvíz, ha nincs. Ennyi erővel én miért nem kapok? Vagy ti miért nem kaptok?
2010. máj. 18. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

cigányok most vonyítanak ahogy tudnak



máskor meg mennek magyar verni és lopni

2010. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sikoltó ***** válasza:

Neked senki, Elkúróföldjén csak a cigányoknak meg a zsidóknak vannak jogai

kb ilyen ausztria is csak ott a cigányok helyett törökök vannak

2010. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!