Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a 10. -emelet lebontása...

Mi ez a 10. -emelet lebontása projekt amit a Fidesz eröltet? Valaki elmondaná mi ebben a racionalítás?

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla hogy a Fidesz bontja a 10.-emeleteket mert ott túl meleg van. (Vagy a tömbházban van túl meleg a 10.-emelet miatt??)


Ennél nagyobb marhaságot rég nem hallottam. Valaki elmagyarázná hogy ez mi?



2017. jún. 8. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Van, persze. Most a Fidesz törli el a múltat végleg, és most szemet vetett a Kádár-rendszer egyik nagy sikerére, a panelházakra. Ez az ideológiai háttér. Az persze túl nagy falat lenne most, hogy minden panelt a földig bontsanak, és a helyükre Patyomkin-falvakat építsenek mint Ócsán, Székely-kapuval meg árokkal, de a haveri vállalkozóknak így is zsíros falat ez.
2017. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugalom,ez egy megvalósíthatatlan terv a részükről.

"Guminak" találták ki a közvélemény számára...

2017. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező...ez csak arra van, hogy te addig se foglalkozzál az igazán fontos kérdésekkel...
2017. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindig is szerettek bullshit témákat bedobni.
2017. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az 5. emeletet kellene kibontani a 10emeletesekből.
2017. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De akkor ebben nincs semmi logika?

Mert nézzük a negatív oldalait:

egy emelet lebontás 100 milliós kár, kb. 80 milla a lakások értéke, s 20 milla a bontás. (sacc per kábé)


S gondolom ti se lennétek boldogak ha egyszer egy köpcös Orbán Viktor odajön, hogy az otthonotokat leromboltatja... Én nem is értem ezt hogy kivitelezik.


Vagy 3 hónapig zajban laknak az alsó szomszédok, munkásgépek lesznek a központban stb.. stb..



Ez az egész nekem tényleg magas. Most azt olvastam hogy "modernizáció", de attól hogy egy emeletet lebontanak mi a tetü lesz modernebb? Vagy majd újraépítik? XD.

2017. jún. 8. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:

...minek is szólunk hozzá...

Mit szeretnél,elemezzük ki a témát?

2017. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs az egésznek, olyan nincs hogy egy emelet miatt az egész házban melegebb van. Persze a 10.-en van a legmelegebb mivel az a legfelső szint, de ha lebontják akkor meg a 9.-en lesz szóval ez alapján a földig is bonthatnák őket. Amúgy azzal teljesen egyetértek, hogy mindenkinek kertes házban kéne laknia. Persze tudom, hogy ez esélytelen mert el se férne annyi ház az országban, de azért jó lenne.
2017. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első "blikkre", hibbant ötletnek tűnik. Sőt, másodikra is. Tényleg inkább csak egy újabb gumicsont, amin lehet rágódni.
2017. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Amúgy azzal teljesen egyetértek, hogy mindenkinek kertes házban kéne laknia."


Miért kéne? Nekem eszem ágában sem lenne ott lakni! Én rohadtul nem értem ezt az itthon népszerű kertes ház fetisizmust, ez szembe megy mindennel, ami miatt az emberiség városokba kezdet költözni az elmúlt évezredekben.

2017. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!