Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogatták a "Taigetosz"...

Elfogatták a "Taigetosz" törvényt. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 1. 00:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7es, tévedsz. Ha egy diszkalkuliás kap könnyítést matekból, akkor prímán le tud érettségizni és elmehet bármilyen egyetemre, ahol nem kell számolni. Egy diszlexiásból pedig szintén kiváló matematikus vagy mérnök lehet. Az ismerettségi körömben mindkettőre van példa. Az időt nem tudja könnyen leolvasni az óráról, de gyógypedagógiához remekül ért.


Kár, hogy mellékesen semmibe veszik a gyógypedagógusok munkáját is, mondván a sima pedagógus is meg tudja csinálni azt, amihez nem is ért...

2017. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De jó is lenne, ha elfogatták volna a kiterelőikkel együtt.


Ehelyett azonban mindössze tovább működik az oly kedvelt diktatúra. Sokak örömére, hiszen hagyják.

2017. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kitervelőikkel
2017. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

25%,képzeld az én osztályomban volt kifejezetten diszlexiás tagozat,10-12 fő volt,és nekik külön voltak bizonyos órák.


Többen lediplomáztak.

2017. jún. 1. 15:37
 15/16 anonim ***** válasza:
11%
nem ez az általános
2017. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15, annyiban igazad van, hogy nem az az általános, hogy külön osztályba kerüljenek. Az általános az, hogy kapnak felmentést, leérettségiznek úgy, és prímán lediplomázhatnak olyan szakokon, amik nem igénylik az adott képességet.

Az általános eddig az volt, hogy az oktatást valamennyire személyre szabták. Én aliglátóként fel voltam mentve földrajzon térképezésből. Ha nem lettem volna, megbuktam volna, nem érettségiztem volna le, és most nem lenne egy szakmám és egy diplomám.


De úgy néz ki, most fontosabb, hogy betartsuk a szabályokat, mint az, hogy az egyének elérjék a céljukat... A középkorban még csak-csak elment volna, de most? Szégyen..

2017. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!