Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik parlamenti bevonulásáról? (videó)

2010. máj. 15. 18:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Igen baromi sok a befolyásolható szerencsétlen, ezért jutott a Jobbik is a parlamentbe."

Tegyük fel, hogy a Jobbikosok is mind befolyásoltak, az összes szavazatukat cigányoktól vették, ráadásul már 8 éve az MSZP keretein belül a háttérből cseszik szét az országot. Te nem lepődnél meg ha így ők lettek volna a másodikak?:)

2010. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%

Véleményt kértek és nem ócsárlást. Még mindig nem tudom megszokni ezt a sárdobálós Magyarországot. Talán ezért nem látnak szívesen minket külföldön. Mert ennyire pesszimisták vagyunk és mert nem tudjuk elfogadni a másik embert.


Hozzá szólni nem tudok a bevonuláshoz, mert nem voltam ott. Örülök, ha sokan hisznek nekik, támogatják őket, de én nem tartozom közéjük. Valószínűleg azért nem, mert amikor csak összefutottam ezzel a párttal a kampányidőszak során, mindig negatív érzéseket hagyott bennem. Így már nem is kívántam megismerni sem a programjukat, sem magát a szervezetet. (pedig elhatároztam a szavazás előtt minden (parlamentképes párt programját megnézem)


"Amit írtam, megírtam", vagyis ami megtörtént, (pl: Trianon) az megtörtént, ezért is nevezik történelemnek. Becsülendő, hogy az elszakadt részekben élőket honfitársainknak tekintjük, de ezen változtatni nem tudunk. (Hallottam/olvastam én is olyat, hogy Trianont meg lehetett volna változtatni, csak nem tették meg elődeink, s emiatt maradt a mai határ. Igen, meg lehetett volna változtatni, volt a szerződésben egy ilyen kitétel, hogy határváltoztatási lehetőségeink vannak. Csak ezek nem kilométeres határeltolást jelentettek.Természetesen Trianon jogtalanság volt, de visszafordítani, ezen siránkozni nem lehet.)


Előre kell tekinteni, mert van dolog az országban bőven. Nem mondom, hogy a jobbik ilyen vagy olyan, mert nem tudom. Remélem, hogy az ország érdekeiért fog lobbizni, tényleg a kis emberek érdekeit tartja szem előtt és az országét. S ha felszólal a jó ügy mellett, ha tesz le valami olyat az asztalra, mely a nemzet számára pozitív dolog, akkor lehet büszke magára és a támogatói is akkor lehetnek büszkék rájuk.


Bejutni könnyű a parlamentbe, de bent is kell maradni. Mégpedig tisztességgel.


Én pedig azt ígérem, hogy meg fogok ismerkedni az új pártok célkitűzéseivel, hogy tisztán lássam a patkó arányait.


Egy fidesz- KDNP-s

2010. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:33


Te egy korrekt ember vagy!

2010. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Na igen, több ilyen választó kéne Magyarországra, aki gondolkodni is tud. A 88%-os tud.
2010. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Büszkességgel töltött el.Végre igazi vérbeli magyarok is bekerültek a parlamentbe.
2010. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Vonul az SS meg a turulkeresztény delegáció. A sok középkorimádó antikapitalista birka meg ott élteti őket."


Az SS ennél jóval színvonalasabb volt, ne mocskold be a nevüket velük! Egyébként te is egy megvezethető kis agy nélküli birka vagy, aki követi a másik szent pártot, és iszod minden szavukat. Szánalom!

2010. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt épp bizalomgerjesztő.
2010. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

En a 20;33 hoz csatlakoznek nem azert mert FIDESZES vagyok. Jelenleg nemigazan all hozam kozel egy part sem Hat az MSZP- az vegkepp betett a mocsarba benunket az biztos de meg mingig ott kiabalnak a VONA egyenruhaja ellen. Ha valaki meg emlekszik KOSSUTH LAJOS beiktatasara o is egy olyan egyenruhaba ment eskut tenni ami igen csk csipte az Osztrakok szemet. Es meg annyit melyik part nyomasara hoztak az iteletet hogy TILOS azt viselni.

Ebren voltatok amikor azt kozzetettek. Es ha a magyarok vagre megtanulnak nemcsak gyulolkodni uszitani besugni. talan meg a vilagban is szeretnek minket. Mert ma nem vagyunk a favoritok kozott. Valahogy ugy van a magyar ha eg a hazam hat egjen a szomszede is akkor boldog. Pedig ha segitene oltani sokkal tobb es hasznosabb lenne mindenkinek. Hajra magyarok!!!

2010. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Legyetek büszkék a Jobbikra! Szebb jövőt nekünk!
2010. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!