Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán felmosta a padlót...

Orbán felmosta a padlót Brüsszellel! Te is így láttad?

Figyelt kérdés

Végignéztem a közvetítést és számomra az jött át, hogy egy egyenes ember bátor szónoklata volt, aki kiáll a saját nemzetéért és ez annyira megható volt maga a gesztus, hogy minket megvédenek még az oroszlány "soros" barlangjában is, hogy azt kérdezném tőletek ti is így láttátok ezt?


[link]

Ha az egész cikket nem is, de az idézőjeles mondatokat érdemes elolvasni mielőtt válaszolsz rá. Másrlszt én is úgy gondolom, hogy valójában nem is a ceu, meg az említett dolgok, hanem a migránsokkal viseltetett szakszerű bánásmód az oka az egész meghúrcoltatásnak, az hogy nem akarunk kismillió potenciális terroristát mindenféle ázsiai, affrikai országból beengedni, akik nem is menekültek egyrészt mert nem csak szíriából jönnek, másrészt az első független országból nincs is okuk tovább menekülni.



2017. ápr. 26. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
91%

Ja, hogy nálad a 888.hu a hivatkozási alap? Nincs több kérdésem kérdező, remek fidesznyalonc csicska vagy.


Ha a Fidesz egyszer meg fog gyengülni és nem lesz már "varázsereje", akkor a Néppárt kivágja hőn szeretett vezíred pártját mint macskát kakálni.

2017. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
92%
Miért emelted ki ezt a több mint fél éves fideszes seggnyalást?
2018. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
92%

Orbán még soha semmit semmivel nem mosott fel!

Vele már igen...

2018. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
91%

Emeld már ki légyszi hetente ezt a baromságot, köszi.


Amúgy meg mostanában - és főleg ezután - Orbánnal mossák inkább a padlót Brüsszelben (ami amúgy egy város). És ez így is van rendjén.

2018. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én is hallottam róla, hogy egyszer felmosta a padlót Brüsszelben, de mostanában inkább Moszkvában tevékenykedik. Állítólag ő takarítja Putyin dácsáját is!
2018. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
96%

[link]

Ez is áprilisi

2018. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
88%
Jönnek a választások, gondolom megint utasításba adták, hogy emeld ki ezt a narancsos agymosást.
2018. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
90%
Inkább szánalmas hülyegyereknek kezelik, és türelmesen megtűrik az asztal körül, afféle "eredj öcsi hozzál egy pohár vizet, aztán kipucolhatod a cipőmet" jelleggel, de semmiképp nem veszik emberszámba. Ő igyekszik is kinyalni a végbelét bárkinek hűségesen. Itthon meg ebből kovácsol(na) erényt a közvélemény számára...
2018. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
92%

Már megint ez a kérdés van kiemelve? Hányszor mossa még fel Orbán azt a brüsszeli padlót?!


Jobb takarítószemélyzetet nem találtak az Európai Parlamentbe?

2018. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem koszos maradhatott az a padló itt-ott, mert miután felmosatták vele Brüsszelben, mégiscsak elindul a 7-es cikkely szerinti eljárás Magyarország ellen:


[link]

2018. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!